wildzi napisał(a):
Jak to nie dochodzi do PKP
A to, to co to jest?
No to nie jest budynek PKP, poza tym chodziło mi o Plac Wileński (od strony PKP), czyli tak naprawdę najbardziej newralgiczne miejsce z ogromnym ruchem pieszym.
Żeby nie zniknęło, przypomnę jeszcze o problemie, który wyżej zgłosiłem:
Przy Rzeszotarskiej będzie przejazd rowerowy. Myślę, że można byłoby spokojnie spróbować napisać wniosek o zaślepienie tej obecnie jednokierunkowej uliczki i zachowanie ciągłości chodnika i DDR na całej długości od Szwedzkiej do Targowej. Istnienie tego wjazdu dla samochodów nie ma większego uzasadnienia, bo dojazd do tego miejsca jest możliwy ze skrzyżowania ze Szwedzką i przy okazji nie będzie wjeżdżania na buspas.
Na skrzyżowaniu Konopackiej-Rzeszotarskiej/Wileńskiej można byłoby wtedy zrobić szybko rondo z prefabrykatów i jako jeden wlot byłby wtedy dojazd do DDR w al.Solidarności.
Co o tym sądzicie?