Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 05, 2018 19:35 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 15:04
Posty: 92
olek napisał(a):
Jak sądzicie, w którym roku został napisany ten tekst?

Obrazek


Uwielbiam czytać straszydła, jakoby ktoś sugerował że nie dbamy o siebie.
Zacznijmy od tego, co my jemy w Polsce? Jakie są kontrole w Polsce i na jakim poziomie?
Ja od lat przyglądam się tematom wody oligoceńskiej, smogowi, marketom czy bazarom? Więc jakość wody jest zła bo lumpy są w punktach poboru i śmierdzi. Owoców jest złą, bo trzeba pryskać, itp. Żywność GMO. Smog jest bo podobno węglem palimy, a ja czuję autostradę i wypuszczanie nocą rozpuszczalników przez firmy.
Jak w XXIw wygląda gastronomia w centrum Warszawy? Sushi i hinduskie knajpy, kanapki z kateringu w firmach ze "świeżymi produktami". Ile pijemy??? O innych nałogach nie wspomnę, na targach pracy ujęte jest to jaki mamy "stres".

Nie zrezygnuję z samochodu bo dojeżdżam na wieś tylko 15km. Co to jest? Dlaczego nie jeżdżę rowerem??? W USA dojeżdżają 250km dziennie, jak wypominał mi były pracodawca. Takie jest masowe "trendy" gospodarcze.
Dzienne przechodzę wielki magazyn kilka razy, a tyję i w dodatku starzeję się. Pogodziłem się z tym. O bieganiu mi się nie marzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL