Cytuj:
Dzięki programowi #zieloneulice zazieleniamy główne ulice Warszawy. Już jesienią 2020 roku nowe drzewa pojawią się tam, gdzie wiemy, że ich brakuje. W konsultacjach rozmawiamy o tym, co jeszcze możemy zrobić.
Więcej o programie #zieloneulice znajdziesz na stronie Zarządu Zieleni m.st. Warszawy.
Po pierwszym etapie konsultacji projektanci i projektantki wpiszą zebrane głosy w koncepcję zazielenienia ulic. Na początku 2020 roku koncepcję oceni komitet sterujący tym projektem. Następnie projektanci i projektantki naniosą poprawki. Wiosną 2020 roku zaprosimy Państwa na II etap konsultacji, podczas którego, zaprezentujemy wypracowane koncepcje i zbierzemy ostateczne uwagi i sugestie do nich.
Koncepcje zagospodarowania ulic i raport z konsultacji opublikujemy w IV kwartale 2020. Pierwszą zieleń posadzimy jeszcze w 2020 roku. Projekty wymagające większych przekształceń będziemy realizować stopniowo w kolejnych sezonach.
Przykładowo, Grójecka:
Cytuj:
I. O potrzebach związanych z zielenią przy ul. Grójeckiej (z wyłączeniem pl. Narutowicza) będziemy rozmawiać na spotkaniach:
12 listopada (wtorek), 17:30-20:00, Urząd Dzielnicy Ochota, sala konferencyjna nr 210 (I piętro, ul. Grójecka 17A
14 listopada (wtorek), 17:30-20:00, Szkoła Podstawowa nr 152, stołówka, ul. Powstańców Wielkopolskich 4
II. Pisemnie
Do 25 listopada 2019 roku możesz wypełnić
formularz on-line >>>Więcej informacji powinno być tutaj:
http://zzw.waw.pl/zieloneulice , ale póki co strona ZZ nie działa, podobnie jak ich plany transformacji ulic.
Daty spotkań nt. poszczególnych ulic są też na konsultacje.um.warszawa.pl,
https://konsultacje.um.warszawa.pl/jaka ... grojeckiej .