Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 22, 2012 13:51 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
Witam serdecznie,
Gościnnie wpraszam się na forum w swojej prywatnej sprawie, która być może wymagałaby oceny ekspertów.

Jestem projektantem gier planszowych różnej treści. Nie mam jeszcze niczego wydanego w dorobku. Mój ostatni projekt nad którym pracuję dotyczy segregacji i utylizacji odpadów.

Posiadam w miarę działający prototyp gry planszowej o nie skomplikowanych zasadach. Chcę rozszerzyć ją o dodatkowe walory edukacyjne. Zależałoby mi więc na opinii osób mających jakieś pojęcie o szeroko rozumianej ekologii.

Czy dałoby się zaprosić kogoś do uczestnictwa w teście prototypu? Mogę pojawić się osobiście na Nowogrodzkiej lub zapraszam na spotkania testerów na Nowowiejską. Szczegóły tutaj: http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... f=4&t=8143


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 9:33 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Ciekawa sprawa. A gra ma być dla dzieci, czy dla dorosłych. Ja dzieci mam i znajomych z dziećmi :-).

Pozdrawiam,

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 11:12 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
Z założenia ma to być gra rodzinna i staram się utrzymywać poziom trudności na poziomie dzieci od 10-12 lat. Nie testowałem jeszcze tego na takiej grupie wiekowej. Trzydziestolatkowie bez doświadczenia w graniu (doświadczenia: chińczyk, monopol), rozumieją zasady i bawią się dobrze. Jak w większości współczesnych gier przewidziany jest też rozbudowany wariant rozgrywki z nieco trudniejszymi zasadami ale dodający element taktyczny i nieco mniejszą losowość. Gra ma sporą losowość, dzięki czemu nie koniecznie wygrywa najsprytniejszy gracz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 13:39 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 11:45
Posty: 103
a jakaś instrukcja, zasady?

_________________
--
rowerem.info.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 14:04 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
To dla trochę starszych niż moje, więc tylko dorośli by się nadawali. Mogę podpytać moją mamę, bo ma trochę czasu, ale ja za bardzo nie mam. Przepraszam.

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lis 26, 2012 12:52 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
EDIT: Link z zasadami umieszczony wcześniej już nie działa na korzyść prezentacji tej gry pod innym linkiem.


Ostatnio edytowano Pn cze 17, 2013 13:21 przez gibon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt gru 21, 2012 11:03 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
Przeprowadziłem już wiele testów i doprowadziłem grę do postaci, w której mechanika (zasady działania) wydaje się już byś stabilną. Kolejne testy zmierzać będą do zbalansowania gry, czyli wyliczeniu najbardziej optymalnych wartości zysków i kosztów w rozgrywkach na zmienną ilość graczy od dwóch do sześciu.
Podstawowa zasada pozostała niezmienna - celem jest zbudowanie najskuteczniejszej infrastruktury sortowni i przetórni i w rezultacie segregacji i przetwarzania odpadów pozyskanie największej ilości gotówki.
Może jednak ktoś da się namówić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn kwi 15, 2013 11:24 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
Gra jest skończona i czeka na znalezienie wydawcy. Tutaj krótki opis: Dumping Site - board game


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz mar 13, 2014 18:52 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 13:39
Posty: 6
Mam przyjemność ogłosić, że gra będzie wydana w trzecim kwartale 2014 roku.
Zapowiedź w serwisie gamesfanatics.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn paź 06, 2014 16:36 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Pn paź 06, 2014 16:33
Posty: 1
Zaopatrzyć świetlice w te gry i dzieci od małego będą wiedzieć co trzeba robić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL