Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 20, 2018 17:43 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 15:04
Posty: 92
Mnie zdumiewają rozwiązania komunikacyjne w Ursusie.
Mieszkam tu 40lat.
Za Gierka mówiono głośno o budowie dwóch tramwajów w Ursusie. Dziś nie do pomyślenia projekt, bo niby którędy. Dziś mówi się o metrze za 100 lat pod blokami.
Co do autobusów? Od lat się mówi do likwidacji w Ursusie. Jest pociąg, jest WKD, po co więcej.
Przypomnę, że za komuny było tylko 191 do Narutowicza. Autobus wycieczkowy.
Potem 517 i 401. Z tym, że ja trafiłem na 10letnią przebudowę alej jerozolimskich i marynarskiej. Stało się w korkach trzy, cztery godziny z Politechniki.
Potem E5. Pracowników do Centrum było tyle, że autobus przegubowy się wyginał. Nie to, że nie było pociągu czy WKD.
I od roku 2000 było hasło. W Ursusie ograniczać autobus, brak pasażerów i rzeczywiście autobusy stały się puste. Budujemy metro w centrum. Zdumiewa mnie jednak budowa przeogromnych osiedli Skorosze i Zakładów Ursus i że nikt nie korzysta z autobusów. W mawia mi się, że od dziś jeździ się na rowerze.
Powstało mnogość hosteli dla uchodźców, meczet w Pd Ursusie, w piątek są pielgrzymki. Uber ma zarobek, autobus nie ma potrzeby.
Co do 220? Gdzie to jeździ słyszę? Do WKD te 2 km to człowiek powinien na piechotę dojść.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL