Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sie 01, 2008 8:28 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt kwi 04, 2008 11:21
Posty: 416
Lokalizacja: Laski - Warszawa
Przeprowadziłem ostatnio wymianę korespondencji ze Strażą Miejską, którą niżej w skrócie przytaczam.

16 VII, godz. 9.51:
Cytuj:
We wtorek 15.07.2008 około godz. 20.00 zobaczyłem, że ścieżka roewrowa na ul. Anielewicza między Al. Jana Pawła II a ul. Smoczą została na całej szerokości zastawiona cysterną na wodę. Nie ustawiono żadnego ostrzeżenia dla rowerzystów ani nie wskazano drogi ominięcia przeszkody chodnkiem lub ulicą.
Proszę o odpowiedź z numerem zgłoszenia na podany adres email.


31 VII, godz. 16.04 (skrót):
Cytuj:
W dniu 23.07.08r. przeprowadzono kontrolę (...). Ustalono (...), że w dniu 15-16.07.08 przy skrzyżowaniu ulic Anielewicza / Andersa była ustawiona cysterna z wodą w związku z awarią wodociągów. Cysterna została ustawiona w miejscu dogodnego i bezpiecznego pobierania wody przez mieszkańców.


1 VIII, godz. 8.59:

Cytuj:
Dotyczy pisma nr SM-OT4-0716-23/3985/08

Szanowny Panie Naczelniku,

dziękuję za interwencję i informację o jej wynikach. Istotnie, w zgłoszeniu pomyliłem odcinek ul. Anielewicza - chodziło o ten między ul. Andersa a al. Zamenhofa. Moje uznanie budzi fakt, że pomimo błędu w zgłoszeniu ustaliliście Państwo faktyczne miejsce i czas ustawienia cysterny.

Prosząc o interwencję nie miałem wątpliwości, że ustawienie cysterny było powodowane ważną potrzebą i że starano się wybrać miejsce dogodne dla mieszkańców. Jednak to wybrane, czyli ścieżka rowerowa, było na tyle bezpieczne, na ile bezpieczne jest zderzenie rowerzysty z cysterną lub z osobą niosącą wiaderko z wodą.

Domyślam się, że czas interwencji - tydzień od zgłoszenia - warunkowany jest czynnikami niezależnymi, i przy Państwa najlepszej woli nie może na razie ulec skróceniu. Byłbym wdzięczny za informację, gdzie należy zgłaszać sprawy wymagające szybszej reakcji, np. przypadki nieprzepisowo zaparkowanych samochodów lub cystern.

Z poważaniem

Marek Słoń


Żałuję, że nie miałem aparatu i nie mogłem zrobić zdjęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL