Witam
od pewnego czasu z zainteresowaniem obserwuję waszą działalność i bardzo doceniam starania na rzecz poprawy ruchu generalnie i jakości zycia w naszym mieście i regionie.
Chcąc dorzucić parę groszy - chce zwrócić uwagę na informację jakie znalazłem na stronach ZDM:
wiadomość z "Utworzony: 01-11-06 - Zmodyfikowany: 19-04-07 14:33"
Zarząd Dróg Miejskich rozpisał przetarg w wyniku, którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.
Modernizacja ulicy Poleczki obejmie budowę nowej i odbudowę starej jezdni, realizację chodników i ścieżki rowerowej na odcinku od Puławskiej do Osmańskiej. W ten sposób powstanie wygodne połączenie Ursynowa z lotniskiem Okęcie poprzez budowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wiadukt nad linią kolejową Warszawa - Radom.
Jeszcze w tym roku planujemy oddanie do ruchu pierwszej jezdni, natomiast w pierwszej połowie przyszłego roku zakończenie całej inwestycji.
oraz wiadomość z 03.09.2007:
Pięć firm i dwa konsorcja chcą budować ulicę Poleczki. Oferty na budowę nowej jezdni na odcinku od Osmańskiej do Puławskiej zostały właśnie otwarte. Roboty budowlane mają potrwać 7 miesięcy z wyłączeniem tzw. przerwy technologicznej. W ramach kontraktu, zgodnie z żądaniem okolicznych mieszkańców, wykonawca musi przeprojektować skrzyżowanie z ul. Wyczółki oraz poszerzyć tzw. jezdnie odbarczające do 5 metrów. ZDM chce, by nowa jezdnia powstała jeszcze w tym roku. Oto oferty (w mln zł brutto)
W pierwszym komunikacie widać informację o ścieżce rowerowej ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak ma ona wyglądać. Wiecie cos może na ten temat? Były jakieś konsultacje społeczne w tej sprawie ?
Pozdrawiam Sebastian