zm.org.pl
http://forum.zm.org.pl/

Połączenie ścieżki Leg - W-wa z ciągiem przy kościele w Jab.
http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=4060
Strona 1 z 1

Autor:  szmitek [ Śr sty 11, 2023 16:38 ]
Tytuł:  Połączenie ścieżki Leg - W-wa z ciągiem przy kościele w Jab.

Mój projekt połączenia ścieżki rowerowej Legionowo - Warszawa z ciągiem pieszo-rowerowym przy kościele w Jabłonnie przy skrzyżowaniu ulicy Modlińskiej z Zegrzyńską do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza: https://bom.mazovia.pl/lista-poparcia/WHGN,WKS8HQP Realizacja projektu umożliwiłaby wjazd rowerem bez konieczności prowadzenia roweru pieszo na ciąg pieszo-rowerowy przy kościele i na drogę dla rowerów wzdłuż ulicy Modlińskiej zlokalizowaną na zachód od skrzyżowania tej ulicy z ulicą Zegrzyńską ze ścieżki rowerowej i ciągu pieszo-rowerowego zlokalizowanego na wschód od Urzędu Gminy Jabłonna. Składanie projektów w tej edycji jest przeprowadzane wcześniej w mniej ciekawym okresie czasu.

W okolicach skrzyżowania ulicy Modlińskiej z ulicą Zegrzyńską w Jabłonnie od strony kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ulicy Modlińskiej 105A w Jabłonnie znajduje się ciąg pieszo-rowerowy łączący drogę dla rowerów z jednokierunkową ścieżką rowerową w kierunku południowo-wschodnim. Przydałoby się połączenie ciągu pieszo-rowerowego zlokalizowanego na wschód od wspomnianego skrzyżowania i Urzędu Gminy Jabłonna z drogą dla rowerów zlokalizowaną na zachód od tego skrzyżowania. Projekt umożliwiłby wjazd rowerem bez konieczności prowadzenia roweru pieszo na ciąg pieszo-rowerowy przy kościele i na drogę dla rowerów wzdłuż ulicy Modlińskiej zlokalizowaną na zachód od skrzyżowania tej ulicy z ulicą Zegrzyńską z obszaru na wschód od tego skrzyżowania ze ścieżki rowerowej i ciągu pieszo-rowerowego zlokalizowanego na wschód od Urzędu Gminy Jabłonna. Przejazdy dla rowerzystów przez ulicy Zegrzyńską i ulicę Modlińską na zachód od skrzyżowania oraz przekształcenie chodników pomiędzy przejazdami w ciągi pieszo-rowerowe byłoby przydatne w celu przeniesienia ruchu rowerowego w kierunku zachodnim z obecnego wąskiego ciągu pieszo-rowerowego przy kościele i odciążenia ruchu rowerowego na tym ciągu pieszo-rowerowym.

Autor:  szmitek [ Śr gru 27, 2023 12:30 ]
Tytuł:  Re: Połączenie ścieżki Leg - W-wa z ciągiem przy kościele w

W obecnej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2023/2024 ponownie złożyłem ten projekt: https://bom.mazovia.pl/lista-poparcia/WH6K,WZ6FNSQ. Złożyłem też projekt połączenia ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Sołeckiej z drogą dla rowerów wzdłuż ulicy Modlińskiej w Skierdach, o którym napisałem w wątku https://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=4088. Jeśli ma ktoś inne pomysły na projekty rowerowe do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza w tych miejscach, to może je utworzyć. Podpiszę się i będę je udostępniał.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/