Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 21, 2014 9:53 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie mogą znajdować się następujące skradzione przyczepki rowerowe:
1. Jest to zielona przyczepka Croozer typu "Kid for 2", w wersji bez podniesionego przodu (rok 2008). Uszkodzone części stanowią jedne z bardziej charakterystycznych znaków pojazdu:
- przezroczysta foliowa szyba nad prawym kołem była przedziurawiona wzdłuż krawędzi koła i zalepiona czarną taśmą techniczną;
- podłoga w tylnej, bagażowej części pojazdu była dziurawa i łatana odróżniającym się od czarnej całości szarym kolorem brezentu;
- na tylnej ramie nalepiony był znak "love 30km/h" (czerwona wstęga w kształcie serca z napisem 30km/h w środku);
- flaga była wysłużona i trzymała się wysoko tylko dzięki gumkom recepturkom;
- dyszel do roweru był już pordzewiały, miał postrzępioną (niemalże przerwaną) grubą linkę zabezpieczającą (jest jeszcze druga, chuda) i nie miał jednego plastikowego elementu unieruchamiającego zapięcie przy rowerze;
- lewy dyszel do wózka trójkołowego (ten posiada otwór mocujący) nie miał jednej z gum przy plastikowej zaślepce do rury;
- prawe światło odblaskowe z przodu nie było oryginalne białe, ale większe czerwone;
Złodzieje nie ukradli małego, czarnego, obrotowego kółka do trzeciego wariantu przyczepki. Kółko to mocuje się z przodu pod ramą jako obrotowe (360 st.), gdy chce się, aby wersja trzykołowa zajmowała mniej miejsca - rzadko korzystałem z tej wersji. Paserzy mogą chcieć sprzedać ten sprzęt tylko jako dwuosobowy, trójkołowy wózek, bo nie mają także mocowań przyczepki do rowerów - obydwa były w rowerach moim i żony.
Zdjęcia przyczepki w artykule:
http://www.zm.org.pl/?a=przyczepka-11b
2. Pomarańczowo-żółta przyczepka Croozer typu "535" (poprzednik Kid for 2), w wersji bez podniesionego przodu (rok 2005). Charakterystyczne znaki pojazdu:
- z tyłu w dolnej (szarej) części jest centymetrowej wielkości dziura/rysa w brezencie na wysokości poprzecznej ramy;
- flaga jest pomarańczowa z odblaskowymi białymi pasami;
- na tylnej ramie nalepiony był znak "love 30km/h" (czerwona wstęga w kształcie serca z napisem 30km/h w środku), a takę nalepka "50 żyją ludzie" oraz "Tiry na tory";
- ukradziony wraz z przyczepką hak mocowany do roweru był już mocno pordzewiały;
- bieżnik opon był mocno zużyty - środek opon jest wyraźnie płaski;
Złodzieje nie ukradli małego, czarnego, obrotowego kółka do "wózkowego" wariantu przyczepki oraz dużego (16') koła do wariantu "jogger" wraz z dyszlami, a także tylnego pałąka-rączki do prowadzenia joggera. Kółko to mocuje się z przodu pod ramą jako obrotowe (360 st.).
Paserzy mogą pomieszać części z obydwu wyżej wymienionych przyczepek.
Zdjęcia żółtej przyczepki:
Obrazek
Obrazek
3. Ponadto ukradziono taki rowerek dziecięcy:
Obrazek
Obrazek
Każda wskazówka przybliży nas do pokonania szajki złodziei rowerów, która coraz śmielej grasuje po Warszawie i okolicach. Informacje można przekazywać na priv tego forum lub na wszymalski[at]gmail.com

Pomóżcie dzieciom nadal cieszyć się dojazdami do szkoły i przedszkoli. Mam ich 3, a na zdjęciu jeszcze z kuzynami:
Obrazek

Wszystko to zostało ukradzione w przeciągu ostatnich 2 miesięcy w miejscowości Zielonka k/Warszawy.

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL