Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 14:53 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
Chyba odkryłem swoje powołanie;o). Tak, chciałbym zostać projektantem ścieżek.
Rozchodzi się o to, ze najważniejszy jak wiadomo jest papier, a nie kwalifikacje. W związku z tym chciałem zapytać jak taki glejt, że się jest wykształciuchem dostać.
Podobno na Architekturze krajobrazu jednym z elelmentów jest nauczanie projektowania scieżek rowerowych. Ja już niestety studia ciagne i ani zmieniać ani tym bardziej zaczynać od początku nie zamierzam. Chciałbym przejść jedynie jakieś szkolenie zakończone egzaminem i dostać uprawnienia. NAjważniejsze mieć uprawnienia i nikt Ci nie podskoczy, no bo masz uprawnienia i wiesz;o)
Pytałem w SKK. Angielski niemiecki, suahili, gra na gitarze, pisanie na klawiaturze. Projektowanie scieżek??? Nie mamy;o).


Pozdrawiam
Gustlik

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 01, 2007 8:51 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Jedyna droga - wydział Architektury jakiejs uczelni technicznej w celu postawienia sobie przed nazwiskiem tytułu arch. oraz chyba egzamin Państwowy (po dwóch latach praktyki na sucho bez uprawnień i chyba dodatkowym przeszkoleniu). dokładnie nie wiem, ale jest na to ustawa.

Tytul mnie zaintrygowal - jak Wojtek. Jak widzisz jestem Wojtek i ostatnio zaprojektowałem droge rowerową na puławskiej - hoc nie mam uprawnień. projektować kazdy może, ino oby wpisali jego rozwiązania w projekt jacyć goscie, ktorzy dochapali sie uprawnień.

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 02, 2007 8:26 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N sty 28, 2007 22:13
Posty: 10
JEDYNA droga to wydz.Inz Ladowej (Budownictwo) tytul inzyniera oraz pare lat praktyki oraz potem egzamin w Izbie Inzynierow na uprawnienia.

na wydz.Architektury nie uzyska sie uprawnien tego typu (tzn.do projektowania drogowego)

pozdro
LM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 03, 2007 10:53 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
luckym82 napisał(a):
JEDYNA droga to wydz.Inz Ladowej (Budownictwo) tytul inzyniera oraz pare lat praktyki oraz potem egzamin w Izbie Inzynierow na uprawnienia.

na wydz.Architektury nie uzyska sie uprawnien tego typu (tzn.do projektowania drogowego)

pozdro
LM


Dziękuję. No to widać, trochę mi się moje studia nie udały (Inżynieria Środowiska).

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 03, 2007 10:54 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
Wojtek napisał(a):
Jedyna droga - wydział Architektury jakiejs uczelni technicznej w celu postawienia sobie przed nazwiskiem tytułu arch. oraz chyba egzamin Państwowy (po dwóch latach praktyki na sucho bez uprawnień i chyba dodatkowym przeszkoleniu). dokładnie nie wiem, ale jest na to ustawa.

Tytul mnie zaintrygowal - jak Wojtek. Jak widzisz jestem Wojtek i ostatnio zaprojektowałem droge rowerową na puławskiej - hoc nie mam uprawnień. projektować kazdy może, ino oby wpisali jego rozwiązania w projekt jacyć goscie, ktorzy dochapali sie uprawnień.



No tylko, że oni nie wszysko chcą podpisywać, bo tego nie widzieli żeby tak robić. Ja podpisywałbym wszystko;o). Zacząłbym od wiaduktu rowerowego nad altanką śmietnikową w Legionowie, ewentualnie tunelu;o). Dzięki.

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL