zm.org.pl
http://forum.zm.org.pl/

Dąbrowski bałagani
http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=1413
Strona 1 z 1

Autor:  Monty B. Ike [ So cze 27, 2009 20:49 ]
Tytuł:  Dąbrowski bałagani

Remont mostu Śląsko-Dąbrowskiego nie pozostaje bez wpływu na Nadwiślańską Ścieżkę Rowerową.

To, że dzielni budowniczowie (z namaszczenia Wydziału Remontów Mostów ZDM) zrobili wokół niej na czas remontu tunel -- to dobrze.

Jednak to, że zapomnieli, czemu ten tunel ma służyć, to już BAAARDZO niedobrze.
Obrazek
Na zdjęciu widać kolejno:

1.) Na pierwszym planie po lewej, na ścieżce: doły wygniecione w kostce ciężkim wózkiem widłowym.
2.) Pod tablicą "Teren budowy wstęp wzbroniony", na ścieżce rowerowej: SIATKA Z OGRODZENIA. Zasieki na cyklistów???
3.) Nad daszkiem, przykrywającym tunel wokół ścieżki: zerwana kurtyna ochronna z tkaniny, która miała chronić okolicę przed zasypywaniem pyłem wyrzucanym podczas piaskowania.
4.) WSZĘDZIE: pył zalegający jak po burzy piaskowej -- efekt zerwania kurtyn ochronnych.
5.) Krzywe ogrodzenie, co i rusz wchodzące w skrajnię.

A Wydział Mostów zapewne powie: -- Aleosssochodzzzi? Przecie to budowa, musi być widać, że się pracuje, hep! Docent, polej jeszcze! :lol:

Co ciekawe, nieco ponad kilometr dalej, przy budowie Centrum Kopernik, wysyłają codziennie pracownika ze szczotką, żeby sprzątnął to, co naniosą gruszki z cementem, a nawet zaszpachlowali dziury w nadwiślańskich schodach... Może Śląsko-Dąbrowskim też powinien zająć się Warbud?

Autor:  gromanik [ Wt cze 30, 2009 9:09 ]
Tytuł:  Re: Dąbrowski bałagani

Ci sami dzielni budowniczowie zostali oddelegowani do wymiany latarni przy Wisłostradzie na wysokości Spójni jeżdżąc przy niej przy okazji ciężkim sprzętem , mimo, że jezdnia obok prowadzi w tym samym kierunku i blokując przejazd niebieskimi kanałami na przewody wystającymi z wykopu:

Obrazek

Po zwróceniu uwagi w stylu "proszę to usunąć, zanim zdążę się połączyć z Policją", 4 robotników podniosło i trzymało te rury, żebym mógł przejechać, a gdy wracałem, rury były oparte o płot na takiej wysokości, że na żadnym tradycyjnym rowerze nie dałoby się przejechać:

http://www.youtube.com/watch?v=FV_pY0kY ... r_embedded

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/