Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 08, 2007 5:38 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
robert_c napisał(a):
Poproszę w takim razie o podanie gdzie niby mijałem się z prawdą.


O, żeby daleko nie szukać, np. podczas poprzednich swoich występów na tym forum, np. tutaj:

http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?p=228#228

i tutaj:
http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?p=185#185

i tutaj:
http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?p=258#258

Cytuj:
Wprost zadziwia mnie u was udawanie "ze się nie wie o co chodzi".
Wrzuć sobie w Google kilka nazw organizacji, z którymi współpracujecie, a w mig wszystko znajdziesz. To nie takie trudne.


Tak, tak, proszę państwa, jest pewien układ, pewne wrogie siły, ja nie będę wskazywał palcem, ale wszyscy wiedzą o co chodzi...

Dość - uprzejmie proszę o nieprzenoszenie najgorszych wzorców z polskiej polityki na niniejsze forum. Ewentualnie, jeśli nie możesz się powstrzymać, założę Ci specjalne podforum do lustrowania współpracowników, tropienia agentów, spisków i układów.

Z ciekawości wrzuciłem w Google parę nazw organizacji z Koalicji Lanckoronskiej. Jakby ktoś chciał powtórzyć eksperyment, to lista jest tutaj:

http://lanckoronska.eu/?a=koalicja.koalicja

Nic szczególnego nie znalazłem - poza tym, że prokuratura nie znalazła podstaw do wszczęcia postępowania ws. domniemanych wymuszeń Rafała Kosno. I kilkoma setkami (tysiącami?) postów na dziesiątkach forów internetowych, wszystkie pisane na jedne kopyto i podpisane vampi_r, robert_c albo plyn_z_wisla. Podobnie jak na tym forum - ogólnikowe insynuacje, odsyłanie do google i innych forów, gdzie dla odmiany można znaleźć posty Vampira, Roberta C i Płynu z Wisłą (powinieneś sobie chyba założyć jeszcze ze trzy konta). Łatwo się zapętlić.

Pytanie, czy to zwykłe OCD, czy świadoma strategia w stylu goebbelsowskiego "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą".

A przepraszam, w przypadku Światowida znalazłem jeszcze pogróżki kiboli Legii (bez urazy, Mnichu ;-). Pogratulować sojuszników. W Wilnie też współpracowaliście?

Kod:
Chciałem w tym wątku dowiedzieć sie, co ZM uważa na temat działań ekoterrorystycznych Rafała Kosno


No cóż, ja jakbym chciał dowiedzieć się, co inni uważają na temat działań Rafała Kosno, napisałbym "co uważacie na temat działań Rafała Kosno?" a nie "najważniejsze są pieniądze". Ale to dość charakterystyczne dla trolla nieomylnego, zwanego też 0błędnym - łatwo zapomina co powiedział, a bardzo chętnie opowiada co miał wówczas na myśli (vide Klasyfikacja Gatunkowa Trolli Sieciowych, Dokonana Na Podstawie Obserwacji Grup Dyskusyjnych w Hierarchii Pl, dodatek 1).

A po drugie, napisałbym to w "Wolnej strefie", gdzie niniejszym niniejszy wątek przenoszę, 10. post nie na temat to już lekka przesada.

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 08, 2007 15:58 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N sty 28, 2007 19:36
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Olku. Więcej opamiętania.
Jeśli nie masz nic do napisania, to lepiej nie pisz.

Jako odpowiedź na pytanie gdzie ja kłamię dajesz linki do moich opinii popartych argumentami. Posiadanie innego zdania na dany temat nie jest kłamstwem, tylko różnicą w poglądach.

Na nazym happeningu "Rozpoczęcie budowy Trasy AK" pojawił się Wojtek.
Podczas bezpośredniej rozmowy pomiędzy nami Wojtek powiedział, ze ZM wie już od dawna, ze plyn_z_wisla to nikt z SISKOM. Ja też wielokrotnie o tym pisałem. Mało tego - my też nie wiemy kto to jest.
Dlaczego więc ty znów tu starasz się wprowadzać w błąd forumowiczów?
Jeśli więc ktoś kłamie, to tylko ty.
Bardzo prosze, by Wojtek zabrał w tej sprawie głos i wyjaśnił jak to w zasadzie jest.

Wiemy doskonale, że prokuratura nie wszcżeła postępowania przeciwko Kośnie. I tego spodziewałem się od początku. Podobnie było i z Przyjaznym Miastem oraz łódzkim Obywatelem. Nie oznacza to jednak, ze jeśli prokurator nie dobrał się do d... Przyjaznemu Miastu, to nalezy uwazac działania w sprawie Arkadii za moralne, etyczne i uznać, ze "nie ma sprawy".
Jak działalność wszelkich grupek zielonych odbija się na całym ruchu ekologicznym, to wystarczy spytać się dowolnego człowieka na ulicy. Większośc pluje na ekologów, a jako przykład "działalnosci" podają Arkadię.
Luki prawne w naszym prawodawstwie są i pewne cwaniaki to wykorzystują psując tym samym opinie wielu uczciwym ludziom.
Podobnie prokuratura nie podejmie działania w sprawie np. kontaktów homoseksualnych w jakims zakonie. Jak jednak coś takiego psuje opinię Kościoła w Polsce? I co? - będziesz pisał, że wszystko jest OK, bo w zakonie nie złamano prawa?

A na temat tej kasy napisałem tylko dlatego, ze za założenie koalicji, w skład której weszło wielu ekoharaczystów i organizacji NIMBY lub działajacych antyekologicznie (przykłąd to postawa PKE w Wesołej), ZM zgarneło ładną sumkę.
Chcieliscie przy okazji wciągnąć w to poważne organizacje przyrodnicze, jednak... jakoś się nie udało. Prawda?

Jeśli współpraca z Kosno, Chomiczówką PD (stowarzyszeniem, które lobbuje na rzecz wprowadznia trasy ekspresowej w Las Bemowski, co nawet znajduje się w oficjalnym raporcie OOŚ dla trasy), Światowidem i innymi ekooszołomami ma być wizytówką ZM, to nie dziwcie się, że będziecie atakowani i krytykowani, a wkrótce żadna powazna organizacja pozarządowa nie będzie chciała mieć z Wami nic wspólnego.
Z tego, co widzę, to Was strasznie wnerwia jakakolwiek krytyka, a wszelkie dyskusje z podawaniem argumentów, na które nie potraficie racjonalnie odpowiedzieć nazywacie kłamstwem. A w dodatku na uzasadnioną krytykę nie potraficie odpowiedzieć inaczej jak tylko wymyślaniem sobie zarzutów wobec piszącego.
Jak napisałem, ze SISKOM nie współpracuje znikim, kogo działania mają cień nieuczciwoście, to zarzuciłes nam, że zrobiliśmy coś z Lepszym Rembertowem. To ja poproszę może o napisanie co Lepszy Rembertów zrobił, że nie moglibyśmy z nimi współpracować. Nam o niczym takim nic nie wiadomo, ale jeśli wg ciebie Lepszy Rembertów ma coś na sumieniu, to napisz to tu i teraz, albo przeproś stowarzyszenie z Rembertowa.

I kto tu kłamie i manipuluje lub insynuuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 10, 2007 22:34 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N sty 07, 2007 14:54
Posty: 127
robert_c napisał(a):
Jak napisałem, ze SISKOM nie współpracuje znikim, kogo działania mają cień nieuczciwoście, to zarzuciłes nam, że zrobiliśmy coś z Lepszym Rembertowem. To ja poproszę może o napisanie co Lepszy Rembertów zrobił, że nie moglibyśmy z nimi współpracować. Nam o niczym takim nic nie wiadomo, ale jeśli wg ciebie Lepszy Rembertów ma coś na sumieniu, to napisz to tu i teraz, albo przeproś stowarzyszenie z Rembertowa.

I kto tu kłamie i manipuluje lub insynuuje?


No jak to?
Zgodnie z:
http://www.lepszyrembertow.pl/linki/zarzad.php
w zarzadzie Lepszego Rembertowa zasiada niejaki Michal Zyga.

Ja bylem tylko szeregowym czlonkiem Przyjaznego Miasta, usunietym na walnym po tak zwanej "wziatce" za sprzeciwianie sie zarzadowi (co oszczedzilo mi wystepowania ze stowarzyszenia). Ale jest to dla Ciebie powod do pisania setek insynuacji na wielu forach i budowania wielopietrowych spiskowych hipotez. Tymczasem Michal Zyga byl nie tylko czlonkiem Przyjaznego Miasta, ale czlonkiem Zarzadu PM i nie tylko do wziatki ale i ze dwa lata po, do momentu az wiekszym cwaniakom udalo sie go wyeliminowac. No ale do wspolpracy z Lepszym Rembertowem nie widzisz przeciwwskazan. A nam zarzucasz wspolprace z tak rzekomo skompromitowanymi oragnizacjami jak FZ Bialystok. Jesli nam zarzucasz wspolprace z ekoharaczystami to musisz przyznac, ze SISKOM tak samo z nimi wspolpracuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 12, 2007 11:21 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Wt sty 30, 2007 16:03
Posty: 487
Lokalizacja: Bielany
Rozumiem, że ustalanie odpowiedzi na wpis Krzyśka trwa...

To ja w międzyczasie poproszę o wyjaśnienie co ma oznaczać n.w. twierdzenie i o jaką dokładnie "sumkę" chodzi:

robert_c napisał(a):
/.../ za założenie koalicji, /.../ ZM zgarneło ładną sumkę.


btw. Nazwiska osób w jęz. polskim podlegają odmianie przez przypadki.
(np. z kim, z czym - z KosnĄ, a nie z KosnO)

_________________
--
pzdr.

Jack


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 15:57 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N sty 28, 2007 19:36
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
kr napisał(a):
Zgodnie z:
http://www.lepszyrembertow.pl/linki/zarzad.php
w zarzadzie Lepszego Rembertowa zasiada niejaki Michal Zyga.

Dzięki wielkie za informację.
jak już wcześniej napisałem to:
"Lepszy Rembertów wystąpił niezależnie od nas z podobnymi wnioskami w sprawie Marsa. ZDM odpowiedziało na nasze wnioski wspólnie. "
Tak więc nie współpracujemy z lepszym Rembertowem, ale musze przyznać, że w pewnym momencie o tym myslelismy zwłaszcza w przypadku Trasy Olszynki Grochowskiej. Jednak potem zobaczyliśmy, ze dla WOW Lepszy Rembertów złozył bardzo oszolomskie wnioski. Teraz po tej informacji od ciebie i ostrzezeniu wiem już, że Lepszy Rembertow to oszołomy i wiem też, że członkowie PM trafili nie tylko do ZM, ale rozpiechrzli się po wielu innych organizacjach. Czy mógłbym prosic o więcej szczegółow gdzie jeszcze, w jakich organizacjach są członkowie Przyjaznego Miasta?
Przykro mi, ale z Przyjaznego Miasta znam tylko 3 nazwiska.
Wojnar, Rytel i Magdziarz.
Gdybyś tu podal pełny skład tej organizacji, to byłbym zobowiązany.

A tak na marginesie, to we współpracę i w koalicje wchodzimy, ale z poważnymi organizacjami, z tymi, krórych tobie nie udało się podstępem złapać na Koalicję Lanckorońską :lol: (a które mają tą koalicję i waszą działalność w głębokim poważaniu).

Cytuj:
Ale jest to dla Ciebie powod do pisania setek insynuacji na wielu forach i budowania wielopietrowych spiskowych hipotez.

Bosz....
Czyżbyś znów insynuował, ze ja pisuję jako Płyn_z_wisła ?
Masz coś przeciwko niemu, to swoje zażalenia kieruj do niego.
Domyślam sie, że fakt, iż wali wam prawda po oczach, musi was strasznie denerwować. Jednak przykro mi, ale to nie ja, ani nikt z SISKOM i my nie mamy nawet pojęcia kto to.
Przyznam jednak, że zwykle z wielkim rozbawieniem czytuję jego posty.
Z nich to i z tego, co znalazł w internecie wiem, że KR nie odszedł z PM dlatego, że wzięli łapówkę, ale dlatego, ze KR miał inne pomysły na co owe 2 mln. zł łapówki przeznaczyć. Powtarzam za informacjami znalezionymi w internecie. Jak było na prawdę, nie wiem i mówiąc szczerze zupełnie mnie to nie intersuje.
Ufam, że KR przekonywal zarząd PM, by oddało łapówkę oraz był tak samo oburzony, jak obecnie jest oburzony dzialalnością Kosno (i zapewne zerwie z nim wszelkie kontakty, jak zerwał z niejakim Zygą) :lol:
Chyba, że KR uważa, iż 65 tys. zł na prowadzenie stron Kosno jest dzialaniem proekologicznym i kompensacyjnym wobec inwestycji przeciwko ktorym Kosno protestował.

Pozdrawiam

[dopisano]
Przypomniałem sobie. Chyba był ktoś z Lepszego Rembertowa na konsultacjach w sprawie modernizacji Marsa. Potem napisali do nas, a my chyba odpisaliśmy. Zawsze odpisujemy do tego, kto do nas napisze. Ale teraz nie pamiętam i nie chce mi się tego szukać, bo to ponad rok temu było. Raz jeszcze dzięki za informacje o przeszłosci Zygi.


Ostatnio edytowano Pt wrz 14, 2007 21:23 przez robert_c, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 20:51 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N sty 28, 2007 19:36
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
jack napisał(a):
Rozumiem, że ustalanie odpowiedzi na wpis Krzyśka trwa...

Przepraszam, ale codzienne wchodzenie na to forum nie jest moim obowiązkiem. Raczej nie często tu zaglądam, jeśli juz to tylko wtedy, gdy mam ochotę się trochę posmiać.
Cytuj:
To ja w międzyczasie poproszę o wyjaśnienie co ma oznaczać n.w. twierdzenie i o jaką dokładnie "sumkę" chodzi:

Czyzbys nie znal zeznania rocznego z działalności ZM?
Wydawało mi się, że za Koalicję wzieliście ładnych parę złotych. Jeśli się mylę, to przepraszam i wycofuję swoje słowa o kasie. Nie chce mi się też teraz szukac waszego rocznego zeznania.
Przy okazji, by uprzedzić pytania o nasze zeznanie za 2006. Nie ma sie czym chwalić - zame zera. Nie bierzemy kasy od rządu i od miasta stołecznego i nie zamierzamy brać, by nie stracić niezalezności w działaniu. W tym akurat podzielam opinię Kosno.
BTW. Coś słyszałem, że Szyszko zemścił się na was za Trasę AK... czy to prawda?

Cytuj:
btw. Nazwiska osób w jęz. polskim podlegają odmianie przez przypadki.
(np. z kim, z czym - z KosnĄ, a nie z KosnO)

Tu bym polemizował. Powyższe tyczy się tylko nazwisk typowo polskich kończących się na ski lub cki. Nazwiska nietypowe, zwłaszcza kończące się na "o" mogą podlegać odmianie przez przypadki, ale nie muszą. Wszystko zalezy od tego, jak sobie ustali posiadający nietypowe nazwisko.
Nie zamierzam pytać Kosno, czy on chce by go odmieniac, czy nie.

Masz jeszcze jakieś inne problemy lub zarzuty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 22:22 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Cytuj:
Wydawało mi się, że za Koalicję wzięliście ładnych parę złotych.


Tak wzięliśmy, ale to chyba nie jest prawie nielegalne? Sorry, ale juz sie gubie w niuansach polskiego prawa i standardach etycznych tego kraju.

Cytuj:
Coś słyszałem, że Szyszko zemścił się na was za Trasę AK... czy to prawda?


Jeszcze nic o tym nie wiem, ale jakiekolwiek działania Ministra Środowiska noszące znamiona zemsty moim zdaniem nie licują ze stanowiskiem jakie piastuje. Ja zawsze liczę na profesjonalizm i obiektywizm naszych kadr w administracji ;-).

Cytuj:
by nie stracić niezalezności w działaniu


Hm. Mam wrażenie, że to i ZM jeszcze nie grozi (podobnie jak Rydzykowi za kasę z EU). Ja przynajmniej czuję się niezależny.

Cytuj:
Których tobie nie udało się podstępem złapać na Koalicję Lanckorońską


Fajny podstęp żeśmy na nich założyli. Faktycznie grubymi nićmi to było szyte. Mieliśmy i mamy teczki na wszystkich, ale nam zwiali 8-)

Cytuj:
Ufam, że KR przekonywal zarząd PM, by oddało łapówkę oraz był tak samo oburzony, jak obecnie jest oburzony dzialalnością Kosno


Widzę jest jednak szansa na to, że wierzysz w "powrót syna marnotrawnego" i "przebaczenie grzechów". Dobre i to.

Cytuj:
Masz jeszcze jakieś inne problemy lub zarzuty?


Chce mi się spać. :oops: [/quote]

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2007 10:24 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Wt sty 30, 2007 16:03
Posty: 487
Lokalizacja: Bielany
robert_c napisał(a):
Czyzbys nie znal zeznania rocznego z działalności ZM?
Wydawało mi się, że za Koalicję wzieliście ładnych parę złotych. Jeśli się mylę, to przepraszam i wycofuję swoje słowa o kasie. Nie chce mi się też teraz szukac waszego rocznego zeznania.


Rozumiem. Coś się Panu "wydawało", nie chce się Panu szukać, ale pisać na tej podstawie o "zgarnięciu ładnej sumki" - owszem. Jak się takie słownictwo kojarzy i co zawiera w podtekście - nie trzeba wyjaśniać.

Może przed wypuszczeniem kolejnej porcji jadu zechciałby Pan doczytać w materiale http://www.zm.org.pl/?a=koalicja.raport2006-fio , ile środków własnych ZM dołożyło do zadania publicznego "Koalicja Lanckorońska"?

robert_c napisał(a):
Cytuj:
btw. Nazwiska osób w jęz. polskim podlegają odmianie przez przypadki.
(np. z kim, z czym - z KosnĄ, a nie z KosnO)

Tu bym polemizował. Powyższe tyczy się tylko nazwisk typowo polskich kończących się na ski lub cki. Nazwiska nietypowe, zwłaszcza kończące się na "o" mogą podlegać odmianie przez przypadki, ale nie muszą.


O! Czyli komedia Fredro i góra Kościuszko czy wręcz Kosiaszko? Jakimiż to autorytetami naukowymi Pan się tym razem posiłkuje?

robert_c napisał(a):
Wszystko zalezy od tego, jak sobie ustali posiadający nietypowe nazwisko.


A jeśli kilku Ziobrów, Religów, Wassermanów, Lepperów, Millerów czy Szyszków uważa swe nazwisko za nietypowe, a inni nie, to robimy wśród nich referendum?

_________________
--
pzdr.

Jack


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 23, 2007 18:09 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N lip 22, 2007 20:22
Posty: 15
robert_c napisał(a):
Federacja Zielonych Białystok.

Można podziękować Rafałowi Kosno. Przed kolejną akcją nad Rospudą zrobił świetny PR organizacjom ekologicznym:
http://ww6.tvp.pl/2834,20070719526389.strona
http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35235,4323942.html
Aż szkoda słów, że z kimś takim współdziala Zielone Mazowsze.

No, ale najważniejsza jest kasa.


Artykuły wyżej opublikowane nie odpowiadają standardom rzetelnego dziennikarstwa, choćby dlatego, że nie dają Rafałowi K. możliwości obrony przed oszczerstwami.
Prymitywne artykuliki zacytowane przez Ciebie mogą za to świadczyć o jego skuteczności. Wyobrażam sobie, że urzędnicy i inwestorzy w Białymstoku, którzy mają w głebokim poważaniu ekologię, mają go dosyć, ponieważ zacięcie walczy o uwzględnienie ochrony środowiska w planach budowy czegokolwiek.

Kasa nie jest najważniejsza, i jakbyś znał Rafała osobiście mogłbyś to przyznać. Opinie członka organizacji, która nie osiągnęła w 2006r żadnych dochodów (mówię tutaj o SISKOM z całym szaconkiem cytując Twoje wypowiedzi na tym forum) nie wydają mi się przekonywujące ani wiarygodne. Po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Proponuję Ci przeanalizowanie umowy jaką podpisał Rafał K. z Browarami i tą drugą firmą oraz, NASTĘPNIE, przeanalizowanie co napisała o tym prasa. Będzie to dla Ciebie bardzo pouczające i odkrywcze, być może zaprzyjaźnisz się z RK i dowiesz się czy i jak odmienia się jego nazwisko.

Pozdrawiam,
konrad d.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL