Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 08, 2016 20:15 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pt mar 22, 2013 12:55
Posty: 260
Czasem politycy w różnych mediach umyślnie czy przy okazji wrzucają swoje spostrzeżenia na temat ruchu samochodowego (albo zbiorowego albo zbiorowerowego, albo rowerowego, albo pieszego).

Proponuję uzbierać je na kompilację politycznej myśli polskiej. Przyda się ona do oceny, szacunku, krytyki i wyboru polityków.

Moim pierwszym spowiednikiem jest pan Paweł Ksawery Zalewski z PO
Obrazek

który w audycji Tok FM "Wybory w toku"

http://audycje.tokfm.pl/odcinek/Jarosla ... kiej/33034

w 25m45s powiedział

<<Ja znam nazwisko prezesa Jasińskiego, który jest człowiekiem nie mającym żadnego doświadczenia w biznesie, któremu powierzono kierowanie najważniejszą firmą w Polsce, od której zależy bezpieczeństwo energetyczne oraz portfele każdego z nas, bo każdy z nas, bo w Polsce SZCZĘŚLIWIE jest tak, że samochodów jest tak dużo, że prawie każdy z nas jest kierowcą.>>

_________________
Bytom Pieszy
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu fajnych ludzi! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt maja 13, 2016 13:02 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Pt maja 13, 2016 12:50
Posty: 1
Niestety takich anomalii jest bardzo dużo.. Kolesiostwo i tyle. A młody uczy się 5 lat na studiach. Wykształcony a tutaj wchodzi mu na jego miejsce prezesik który nie ma bladego pojęcia w tym co robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lip 13, 2016 9:46 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pt mar 22, 2013 12:55
Posty: 260
Piotr Kraśko to nie polityk, OK, ale tworzy opinię publiczną.

Obrazek


Dzisiaj w swoim programie w TOK FM powiedział:

Cytuj:
<<Też była taka duża dyskusja ekonomistów w Polsce na co wydawać te wielkie fundusze unijne. Wiele osób narzekało, że wydajemy je niepotrzebnie na poprawę chodników czy aquaparki zamiast inwestować w to, co będzie kołem zamachowym dla polskiej gospodarki na kolejne dziesięciolecia.>>


A więc dla Piotra Kraśki wydawanie pieniędzy na infrastrukturę pieszą to jałowa fanaberia.

8:25 http://audycje.tokfm.pl/odcinek/39260

---
Piotrowi Kraśce w 2009r. zabrano prawo jazdy za zbyt szybką jazdę:

Cytuj:
<<Piotr Kraśko przez najbliższy czas nie będzie mógł zasiąść za kierownicą swojego audi Q7. Wszystko przez kilka mandatów za zbyt szybką jazdę.>>

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,703 ... azdy_.html

----

Tu artykuł zazdrości Kraście wypasionego Rang-Rovera:
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/wypas ... yj/p2mjncy

Cytuj:
Prezenter TVP jeździ bowiem Range Roverem. To właśnie tym autem wozi codziennie ze swojej rezydencji syna do szkoły.Range Roverem Piotr Kraśko jeździ też na zakupy i do pracy. Samochód sprawdza się też, gdy trzeba pojechać na wycieczkę poza miasto.Wtedy nie trzeba przejmować się dziurami w asfalcie lub nierównościami na polnej drodze



a ja widzę, że chłop się utrzymać drogi nie umie i zajeżdża trawniki.:
Obrazek

_________________
Bytom Pieszy
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu fajnych ludzi! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 15, 2016 13:49 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 19:48
Posty: 2820
Lokalizacja: Ochota / Ursynów
http://wyborcza.biz/biznes/1,147769,211 ... -ceny.html

Cytuj:
- Podwyżki składek OC mogą spowodować, że Polacy będą zmuszeni jeździć samochodami bez ubezpieczenia. Chyba że będą chodzić na piechotę, choć to jest niemożliwe. Albo zaprzestaną jedzenia, pijąc wodę. Innego rozwiązania nie ma - kpił w środę w Sejmie poseł PiS Adam Abramowicz, przewodniczący parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego. Posłowie dyskutowali o rosnących cenach polis i sposobach ich obniżenia.

[...]

Wyższe odszkodowania wypłacane klientom w połączeniu z dumpingowymi stawkami za ubezpieczenia OC windują ceny obowiązkowych polis OC. I choć stawki rosną od ponad roku, towarzystwa ubezpieczeniowe wciąż notują straty na sprzedaży tych polis. Po trzech kwartałach 2016 r. strata ubezpieczycieli w ubezpieczeniach komunikacyjnych sięgnęła 806 mln zł.W 2015 r. branża straciła ponad miliard złotych , a rok wcześniej - nieco poniżej 800 mln zł.

_________________
Pozostanie po nas..............|................Włóczykije eu
ta smutna legenda,.-....__...|.......Przejrzyj, polub, podsubskrybuj RSS.
że wciąż nas uczono...........|_________________________________
uczyć się na błędach...........(Włodzimierz Ścisłowski)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL