Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt paź 14, 2011 11:04 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): N mar 01, 2009 12:43
Posty: 368
Do kogo mogę napisać skargę na brak odpowiedzi na moje pisma do wysłane do ZDM? Wysłałem przez ePUAP a tam pewnie nikt tego nie czyta, ale ja mam potwierdzenie odbioru.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt paź 14, 2011 14:09 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 22:27
Posty: 1062
Lokalizacja: Legionowo
Nad ZDM jest Biuro Drogownictwa i Komunikacji, nad nim wicepryzydent Jacek Wojciechowicz, a wyżej Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zacząłbym jednak od powtórnego pisma do ZDM z prośbą o wyjaśnienie przyczyn nie udzielenia odpowiedzi w terminie wynikającym z KPA.

_________________
http://www.legionowo.masa.waw.pl
http://www.bialoleka.masa.waw.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt paź 14, 2011 17:34 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 6:52
Posty: 658
Lokalizacja: Grochów,Gocławek, Szaserów
Nie wierzę w obowiązującą hierarchię ,to po prostu nie czysta,nie zdrowa spychologia ,i na nie korzyść piszącego strata czasu.Naprawdę nie wierzę w jakie kol wiek pomocne osoby w poszczególnych Urzędach. Jeżeli nie otrzymuje odp w terminie po prostu walę skargę prosto do Wydz Skarg i Wniosków Gab Prezydenta.
Zapomnijcie o systemie ePUAP, nie działa i prędko jeszcze nie.
A swoja drogą warto zapytać Wydz Skarg i Wniosków korzystając z prawa do dostępu do inf publicznej ile w ostatnim roku kalendarzowym było skarg na nie udzielenie odpowiedzi , i jakich w stosunku do wnioskdawców udzielono odpowiedzi.

_________________
Inżynier to pewien stan umysłu,a nie tytuł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt paź 14, 2011 18:13 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): N mar 01, 2009 12:43
Posty: 368
Oj, sam wiem, jak to jest z tym ePUAP. Pamiętam te szumne tytuły w prasie, że już nigdy nie będziemy musieli chodzić do urzędów :D Urząd Skarbowy ściga mnie (mam zapłacić 10 tys.) za to, że nie ma dokumentu, który wysłałem właśnie przez ePUAP. Czekam na pismo od MSWiA potwierdzające fakt, że ja dokument im dostarczyłem... Ta administracja działa tak sprawnie, że aż boki zrywać, tylko czemu chcą tyle kasy za to? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So paź 15, 2011 19:05 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 29, 2009 9:47
Posty: 112
Mnie tam ePUPA działa świetnie, także do ZDM. Kiedyś był jakiś problem, więc zamiast ze Strażą Miejską nawiązałem ciekawą wymianę pism z Gminą Chojnice, ale to było pół roku temu. Od tego czasu żadnych problemów. Ogólnie nie widzę różnicy pomiędzy słaniem pism normalnie, a ePUAPem. W tym drugim przypadku masz potwierdzenie odbioru pisma, elektroniczne, więc można szybciej skarżyć się na brak odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N maja 20, 2012 13:41 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 19:48
Posty: 2821
Lokalizacja: Ochota / Ursynów
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... ortal.html

Cytuj:
Czy nowy portal [Naprawmyto.pl] miałby też szansę zaistnieć w Warszawie? Adam Sobieraj, rzecznik Zarząd Dróg Miejskich: - U nas działa całodobowy telefon pogotowia drogowego 22 19 633. Mamy sporo zgłoszeń, np. od fundacji MaMa, Zielonego Mazowsza i innych organizacji. Niektóre osoby przysyłają nawet po dziesięć maili z interwencjami i dołączają do nich zdjęcia, a nasi inspektorzy nie siedzą przed komputerami, tylko działają w terenie.


To nic dziwnego, że czasem brak reakcji na zgłoszenia, skoro nie siedzą przed komputerami ;) A tak na serio, to w przypadku drobnych napraw faktycznie ZDM reaguje w miarę sprawnie. Jak jeszcze tylko opanuje hydrogeologię, czyli naukę o kałużach, to w ogóle będzie super.

Pozdrawiam,
Maciek

_________________
Pozostanie po nas..............|................Włóczykije eu
ta smutna legenda,.-....__...|.......Przejrzyj, polub, podsubskrybuj RSS.
że wciąż nas uczono...........|_________________________________
uczyć się na błędach...........(Włodzimierz Ścisłowski)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 13:14 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 13:25
Posty: 164
19 kwietnia wysłałam wniosek mailem do ZDM w sprawie ciągu pieszo - rowerowego na Banacha.
Cytuj:
(...)Proszę o natychmiastowy remont nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Banacha na odcinku od Pola Mokotowskiego (ul. Żwirki i Wigury) do ulicy Grójeckiej. Lata odkładanych remontów spowodowały, że nawierzchnia w/w ciągu pieszo-rowerowego zagraża bezpieczeństwu, narażając poruszające się nią osoby na utratę zdrowia lub życia. (...)

Nie uzyskałam odpowiedzi w terminie, nawet zdawkowej.
Temat powtarzający się od lat. Czy zgłoszenie sytuacji do Nadzoru Budowlanego byłoby dobrym rozwiązaniem? Wszyscy jeździmy tym bublem. Temat był w telewizji, pewnie też w gazetach a zmian nie widać.
A, rzeczywiście pojawiło się w tym roku z 10 nowych płytek w pobliżu Żwirek! Nie są bezczynni!!
Zastanawiam się, czy to była reakcja na moje pismo...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 13:56 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 7:32
Posty: 57
Do ZDM najlepiej pisać przez ePUAP. Zgłoszenie do nich jest: http://epuap.gov.pl/wps/portal/E2_OpisU ... pisId=3091

Z ePUAP jest o tyle łatwiej że cała korespondencja jest rejestrowana przez platformę i otrzymujesz urzędowe poświadczenie odbioru. Dużo łatwiej pisać też na tej podstawie skargi że nie odpisali w terminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 16:45 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 29, 2009 9:47
Posty: 112
Martin_TP napisał(a):
Do ZDM najlepiej pisać przez ePUAP.


Analogicznie ze Strażą Miejską.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 21:08 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 6:52
Posty: 658
Lokalizacja: Grochów,Gocławek, Szaserów
Chwalicie ePuap to może pomożecie.Jakiś miesiąc temu założyłem , zarejestrowałem się w systemie z nadzieją że będzie to narzędzie pomocne w korespondencji z instytucjami.Dziś próbowałem zalogować swoim loginem i hasłem.Pomimo kilkukrotnych prób według mnie poprawnego logowania ,nie stety nie powiodło się żadne,komunikat treści "uwierzytelnianie nie powiodło się".
Na samym początku wejścia na stronę główną pojawia się komunikat "strona nie posiada certyfikatu bezpieczeństwa".
Nawet generując nowe hasło nie udało mi się zalogować.
Mam zamiar rozmawiać jutro telefonicznie z konsultantem.
a może forumowicze pomogą?

_________________
Inżynier to pewien stan umysłu,a nie tytuł.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL