Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 26, 2011 22:39 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 19, 2008 18:33
Posty: 460
Lokalizacja: Żoliborz
Kupiony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 6:39 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 6:52
Posty: 658
Lokalizacja: Grochów,Gocławek, Szaserów
To pochwalcie się "obywatelu rowerzysto"

_________________
Inżynier to pewien stan umysłu,a nie tytuł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 9:28 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
Ale jak z boku wisi koszyk - z jednej strony - i naładujesz tam towaru, to nie przeważa na jedną stronę?
Znalazłam sobie cuuudny plecak rowerowy - zachorowałam na niego: http://www.scandinavianoutdoorstore.com ... ut/corker/
taki plecak + koszyk (albo na przód, albo z przesunięciem bagarka - tylny) i jestem zapięta że tak powiem :)

Bisette

p.s. jak rano jadę rowerem, przez mój las, to jest tak oszałamiająco pięknie i tak pachnie, że mam ochotę śpiewać w niebogłosy:) szkoda mi zwierzyny więc zduszam w sobie euforię

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 9:36 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 12:39
Posty: 53
Podobno nie przeważa, czyli przeważa nieszkodliwie, ja mam kosz duży i symetryczny, to nie wiem. Plecak arcywymyślny i marka bodaj wspaniała. Tylko, jeśli nie jesteś kurierem/rką, to czy musisz wozić towar na plecach? Nie wiem, czemu kurierzy tak robią, może muszą, może tak im lepiej, może szkoda im czasu na odpinanie poczty od bagażnika. Tak czy owak, im bardziej las pachnie, tym bardziej pod plecakiem plecy się męczą i pocą. Chyba że chcesz wozić ten plecak w tym koszyku, to nie mam pytań :)
@ Stary Trampek: no, pochwalcie się!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 18:39 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 19, 2008 18:33
Posty: 460
Lokalizacja: Żoliborz
Ale czym mam się pochwalić? Dać link do producenta koszyczków?

http://allegro.pl/kosz-na-rower-boczny-czerwony-i1543787384.html

Ja akurat mam czarny, a do niedawna w asortymencie były także białe - może jeszcze będą. Jeżdżę z tym już rok i na razie sprawdza się bardzo dobrze w warunkach miejskich. Ze dwa razy zahaczyłem o jakiś słupek, ale kosz wytrzymał. Lekkim problemem jest to, że trzeba wymyślić jakieś dodatkowe mocowanie, aby w warszawskich warunkach koszyk nie zesunął się na hopkach, ale to nie jest szczególny problem.
Nawet jak koszyk był mocno obciążony, nie miałem wrażenia, że przeważa w jedną stronę.
Fajne jest to, że można np. pojechać sobie rowerem do sklepu, zdjąć koszyk (ma rączkę), pójść na zakupy, a potem po prostu zahaczyć koszyk za bagażnik i pojechać dalej.
Z wad - mógłby mieć trochę inny kształt, dłuższe boki nie powinny być zupełnie równoległe, bo przez to jeden róg trochę za bardzo odstaje od roweru. Ale poza tym to same plusy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 8:17 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
no ale jak wygląda na rowerze, doczepiony, koszyk to możemy sobie wyobrazić jak wygląda (mniej więcej) :)
fotke machnij koszyka na rowerze w pozycji doczepionej.

Bisette

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 16:07 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sie 09, 2007 9:16
Posty: 161
Bisette napisał(a):
Ale jak z boku wisi koszyk - z jednej strony - i naładujesz tam towaru, to nie przeważa na jedną stronę?...


Mam sakwę jednostronną. Oczywiście, że przeważa, ale tylko wtedy gdy rower trzyma idealnie pion. W naturze podczas jazdy nie odczuwamy ciężaru gdyż cyklista zawsze wychyla się co najwyżej ździebko w przeciwnym kierunku. W czasie jazdy w ogóle się nie odczuwa obciążenia nawet ponad 5 kg!! Gorzej już się prowadzi pieszo. Z resztą jeździcie na rowerach to chyba wiecie co robić, żeby utrzymać równowagę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 29, 2011 8:26 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
A ja jednak zdecydowałam się na koszyk przedni mocowany na stałe o ten: http://allegro.pl/kosz-rowerowy-przedni ... 20744.html Koszyk jest świetny, dokładnie taki sam jak w sklepach rowerowych (przy cenie rzędu 1/2 mniejszej). Polecam jakby ktoś szukał. Montaż bezproblemowy - poradziłam sobie (no z małą pomocą męskiej ręki).
Dziś przeszedł testy i został rozdziewiczony - przewiózł mi pokarm na cały dzień.



Bisette

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 29, 2011 9:15 
Offline
Dzicz Kudłata

Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 17:31
Posty: 307
Lokalizacja: Warszawa
Powiadasz że za połowę ceny... Na aukcji koszt przysłania do Warszawy to 11 zł, a na Nowoeiejskiej były kiedyś po 20-25 zł. :?:

Sam takiego używam (znalazłem pognieciony na Żwirki i Wigury). Miał mocowanie przednie zdejmowalne, które zastąpiłem hakami pasujące do bagażnika Crosso i teraz kiedy mam potrzebę wożę go na lewym boku bagażnika. Jest pojemny, wytrzymuje duże obciążenia. Konstrukcja druciano-siatkowa była na tyle miękka że wygniotłem ją na kolanie na kształt bardziej prostokątny. Dodałem też światełka odblaskowe białe, czerwone i pomarańczowe (żółte).

_________________
Pozdrawiam wildzi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 29, 2011 9:45 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
Może i były kiedyś na Nowowiejskiej, ale mi tam zupełnie nie po drodze - i to jest raz.
W Auchan Piaseczno - gdzie spodziewałabym się najtańszych koszyków - 39 PLN a w Decathlonie Piaseczno - 49,99 :shock: i to jest dwa. W sklepie rowerowym w ogóle oczadziali - 69 zł za identyczny koszyk, no ale firmowy :lol:


Bisette

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL