Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 14:43 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 19, 2010 14:05
Posty: 694
Lokalizacja: Warszawa, daleko za Wawrem
A mnie wkurzają małe blondynki* w dużych, czarnych SUVach**.

Szczególnie gdy ja jadę rowerem, a one nie.

* Zawsze z telefonem przy uchu i zawsze w ciemnych, modnych okularach.
** Prawie zawsze produkcji niemieckiej (Mercedes, Audi, BMW), ale czasem zdarzają się inne.

_________________
Ważne jest dokąd zmierzamy, a nie jak szybko.

"... we humans tend to screw up everything that's good enough as it is...or everything that we're attracted to, we love to go and defile it." - Chris Cornell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 15:43 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
Ale że małe, że blondynki, że z telefonem (i w modnych okularach), że w suvach (a ty nie?)?


Bisette

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 15:45 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 16:11
Posty: 149
Bisette napisał(a):
Ale że małe, że blondynki, że z telefonem (i w modnych okularach), że w suvach (a ty nie?)?


Bisette

Koledze prawdopodobnie chodzi o to, że takie kobiety(nie wiem czemu akurat kobiety?) są niebezpieczne z racji okularów, telefonu(tutaj i ja się mogę zgodzić) i dużego samochodu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 16:00 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 06, 2007 13:58
Posty: 447
Lokalizacja: grochów
Właśnie - wszystko naraz. Taki model nowobogacko-wygodnicki.
SUV jest kobiecym odpowiednikiem beemwicy na alusach, tj. u mężczyzn przedłużania swej międzynożnej dumy i chwały, u kobiet chyba własnego ego.
Komórka - wygodnictwo. Może nawet i zdaje sobie sprawę z faktu, iż ją to rozprasza, ale przecież ona zna swoje możliwości i jeździ bezpiecznie i w ogóle jest spoko. No a w pracy nie może sobie pogadać 45 minut, a tu co chwilę i tak stoi.
Okulary - najlepiej full-face, przekaz: "hej, jestem laską!".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 16:11 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
No dobra, to i ja:

1. Źle wyregulowane spryskiwacze, takie że płyn trafia wszędzie dookoła, tylko nie na szybę.

2. Zbyt późne przełączanie świateł długich na mijania.

No i oczywiście poziom niechlujstwa drogowego, poczynając od koordynacji inwestycji, poprzez kretyńskie projekty, poprzez organizację ruchu na czas robót a kończąc na ułożeniu krawężnika. Na litość, co najmniej dwie trzecie tak zwanych inżynierów nie nadaje się nawet do czyszczenia kibli, bo po prostu nie jest w stanie dołożyć należytej staranności do wykonywanej pracy.

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 16:12 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sie 09, 2007 9:16
Posty: 161
Piwoslaw napisał(a):
A mnie wkurzają małe blondynki...[/size]

Tę pannę w BMW często widuję. Świat jest mały. LOL.
Mnie też ona wkurza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 28, 2011 17:22 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): N mar 01, 2009 12:43
Posty: 368
Za dużo w Polsce BMW X6, a za mało Priusów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2011 6:10 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 19, 2010 14:05
Posty: 694
Lokalizacja: Warszawa, daleko za Wawrem
Wkurzają mnie ludzie, którzy uważają że skoro nie płacą za paliwo (auto służbowe) to mogą je do woli marnować. Nie obchodzi ich szersze spojrzenie, np. że trują wszystkich w tym siebie, ani szacunek dla osoby która zapłaci, ani nawet argumenty typu "Szef powiedział, że z powodu większych wydatków na paliwo nie będzie w tym roku premii". Z ich punktu widzenia skoro sami za paliwo nie płacą, to musiało chyba spaść z nieba i nie emituje spalin.
Znam kilka takich, co to służbowym autem pędzą 120 po mieście, zaś własnym dziadkują "bo przecież paliwo kosztuje". :x

_________________
Ważne jest dokąd zmierzamy, a nie jak szybko.

"... we humans tend to screw up everything that's good enough as it is...or everything that we're attracted to, we love to go and defile it." - Chris Cornell


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2011 14:48 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2011 11:28
Posty: 51
Lokalizacja: Józefosław/ Warszawa
Ojej, mnie wkurzają ci co pędzą 120 po mieście, nawet nie patrząc na to czy służbowym czy nie....


Bisette

_________________
Fanom „starożytnej mądrości ludów Wschodu” przypominamy, że medycyna chińska zaleca stosowanie azbestu na niepłodność, tygrysiego penisa na osłabienie, a suszonego ludzkiego łożyska na astmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2011 16:08 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 22:27
Posty: 1062
Lokalizacja: Legionowo
Bisette napisał(a):
Ojej, mnie wkurzają ci co pędzą 120 po mieście, nawet nie patrząc na to czy służbowym czy nie....


Bisette


A mnie wkurza to, że władze Warszawy, Inżynier Ruchu i ZDM pozwalają na to pędzenie 120 km/h poprzez przełączanie sygnalizacji na noc w tryb pulsacyjnego żółtego światła, co pozwala na rozwijanie nadmiernych prędkości oraz jest b. niebezpieczne dla pieszych, rowerzystów i innych kierowców. Moim zdaniem skoro w nocy nie ma korków, to jest wystarczający bonus dla kierowców, nie trzeba im dorzucać możliwości przejazdu bez zatrzymania przez miasto.

Ze względu na hałas w porze nocnej chore jest podniesienie dopuszczalnej prędkości w nocy o 10 km/h ponad wartość dopuszczoną w dzień - i tak jedzie się krócej ze względu na niewielkie natężenie ruchu.

_________________
http://www.legionowo.masa.waw.pl
http://www.bialoleka.masa.waw.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL