Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 30, 2012 23:29 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So cze 09, 2007 14:46
Posty: 984
Lokalizacja: Belany
Monty, jeśli dostanę mail z dowolnego adresu, to po prostu spróbuję się skoncentrować na treści tego maila - a nie na brzmieniu adresu. To pozwoli mi również odfiltrować jajcarzy od poważnych ludzi (nie wnikam, co zrobić z efektem tego podziału).

Przykro mi, że muszę za każdym razem latać na pocztę po odpowiedzi od różnych miejskich instytucji, bo uporczywie wysyłają je listami poleconymi ZPO (zwykłe polecone już dawno kazałem sobie wrzucać do skrzynki), i jeszcze odstać swoje w kolejce. Tym bardziej, że robią to wbrew moim uprawnieniom zapisanym w KPA.

Mam bardzo poważne podejrzenia, że celem jest obrzydzenie mi podejmowania działań i prowadzenia korespondencji, a nie sprawdzenie (po raz setny) czy jestem jajcarzem, czy nie.

Cytuj:
Co więcej, są programy do generowania adresów na rzecz rejestracji na różnych portalach, bo do zarejestrowania potrzebny jest e-mail, ale nikt nie chce dostawać gigabajtów spamu na swoją skrzynkę...


I co z tego wynika? Że musi być bumaga, bo może ktoś ma wygenerowany adres na jednorazowy użytek? Czy to czyni jego sprawę mniej istotną?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sty 31, 2012 17:20 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 19:48
Posty: 2821
Lokalizacja: Ochota / Ursynów
pduncz napisał(a):
Przykro mi, że muszę za każdym razem latać na pocztę po odpowiedzi od różnych miejskich instytucji, bo uporczywie wysyłają je listami poleconymi ZPO (zwykłe polecone już dawno kazałem sobie wrzucać do skrzynki), i jeszcze odstać swoje w kolejce. Tym bardziej, że robią to wbrew moim uprawnieniom zapisanym w KPA.

I przy okazji wyrzucają publiczne pieniądze na robienie na złość obywatelom. No ale przynajmniej poczta zarabia.

Cytuj:
Mam bardzo poważne podejrzenia, że celem jest obrzydzenie mi podejmowania działań i prowadzenia korespondencji, a nie sprawdzenie (po raz setny) czy jestem jajcarzem, czy nie.

Trudno mi się oprzeć podobnemu wrażeniu. Na szczęście mój główny korespondent, czyli ZDM, przeszedł w większości na listy elektroniczne.

Cytuj:
I co z tego wynika? Że musi być bumaga, bo może ktoś ma wygenerowany adres na jednorazowy użytek? Czy to czyni jego sprawę mniej istotną?

Równie dobrze można by twierdzić, że ktoś mieszkający przy ulicy o śmiesznej nazwie jest petentem klasy B ;) To, czy ktoś przychodzi osobiście i legitymuje się swoją twarzą, składa pismo z adresem pocztowym, czy wysyła maila z głupiego adresu nie powinno czynić żadnej różnicy - w każdym przypadku sprawa powinna zostać rozpatrzona równie profesjonalnie.

Pozdrawiam,
Maciek

_________________
Pozostanie po nas..............|................Włóczykije eu
ta smutna legenda,.-....__...|.......Przejrzyj, polub, podsubskrybuj RSS.
że wciąż nas uczono...........|_________________________________
uczyć się na błędach...........(Włodzimierz Ścisłowski)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL