Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 12:19 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 21:55
Posty: 2010
Lokalizacja: Śródmieście, trzecie piętro
mplonski napisał(a):
Tak już się nie robi, użytkownik sam powinien decydować gdzie chce mieć otwartego linka. Nie wiem jak w operze, ale u mnie w firefoksie link w nowej zakładce otwiera się środkowym przyciskiem myszki.

Skąd masz mysz z trzema przyciskami? Ja miałem taką przy swoim pierwszym kompie, ok. 1995 r. Teraz są z kółkiem... :wink:

_________________
We made it idiotproof. They grow better idiots.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 16:15 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 23, 2010 16:46
Posty: 350
Lokalizacja: Żoliborz / Warszawa
Nie mam myszy z 3 przyciskami, mam 8 przycisków. W tym kółeczko, które jest "klikalne" (tzn da się je nacisnąć i służy za środkowy przycisk).

_________________
maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 18:31 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 21:55
Posty: 2010
Lokalizacja: Śródmieście, trzecie piętro
mplonski napisał(a):
Nie mam myszy z 3 przyciskami, mam 8 przycisków. W tym kółeczko, które jest "klikalne" (tzn da się je nacisnąć i służy za środkowy przycisk).

Wybacz osobiste pytanie -- jesteś Alienem? Bo 8 palców u gatunku homo sapiens nie bywa w standardzie... :mrgreen:

_________________
We made it idiotproof. They grow better idiots.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 23:55 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:34
Posty: 272
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
Chyba w każdej przeglądarce działa też Ctrl+klik (nowa zakładka) oraz Shift+klik (nowe okno). Na Macach to jest chyba Command+klik.

Ja mam inny problem - odświeżona szata graficzna mi się podoba, ale niestety zniknęło drzewko forów pod każdym wątkiem (mam na myśli to: "Strona główna forum » Działalność » Rowery"), zostało tylko u góry. Do tej pory, jeśli przeczytałem wątek do ostatniego posta, tuż pod nim były odpowiednie linki, by wrócić na stronę główną lub wybranego forum. Teraz trzeba przeskoczyć na samą górę strony. Niby to tylko klawisz Home, ale jednak jest mniej wygodnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 1:02 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 23, 2010 16:46
Posty: 350
Lokalizacja: Żoliborz / Warszawa
Monty B. Ike napisał(a):
Wybacz osobiste pytanie -- jesteś Alienem? Bo 8 palców u gatunku homo sapiens nie bywa w standardzie... :mrgreen:


Akurat pozostałe 6 są to bardziej klawisze funkcyjne -- przewijanie, powiększanie/pomniejszanie i takie tam. Myszka wygląda podobnie do tej.

_________________
maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 5:52 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
Groob napisał(a):
Ja mam inny problem - odświeżona szata graficzna mi się podoba, ale niestety zniknęło drzewko forów pod każdym wątkiem (mam na myśli to: "Strona główna forum » Działalność » Rowery"), zostało tylko u góry.


Wróciło na stronach forów / wątków. Na głównej też powinno?

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 9:57 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:34
Posty: 272
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
olek napisał(a):
Wróciło na stronach forów / wątków. Na głównej też powinno?


Nie, tak mi wystarczy, dzięki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 22:17 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 21:10
Posty: 999
Lokalizacja: Warszawa
dlaczego zniknęła data ostatniej wizyty użytkownika (po zalogowaniu na forum)?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt gru 20, 2011 9:23 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 06, 2007 13:58
Posty: 447
Lokalizacja: grochów
Jest po kliknięciu w profil. IMHO w większości przypadków przy odpowiedzi jest to informacja zbędna dlatego dobrze, że nie zajmuje kolejnych pikseli przy postach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr gru 21, 2011 11:47 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): N paź 18, 2009 19:39
Posty: 416
Czemu poznikały zdjęcia, które linkowałem z picassa? Teraz w moich postach w tym miejscu jest tylko tekst "obrazek" (zdjęć w picasie nie ruszałem)
Próbowałem też przed chwilą dodać nowy post ze zdjęciami i pojawiał się komunikat "nie można określić rozmiaru zdjęcia"

EDIT:
Muszę to odszczekać.
Problem był chwilowy i moje zdjęcia już widać, a przy okazji się zorientowałem, że przed wstawieniem ich kopiowałem je na imageshack.
Wygląda na to, że tylko z Picassa nie chcą się wstawiać.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL