Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 13, 2007 12:44 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:29
Posty: 159
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo
Witamy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 28, 2007 10:04 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
golabki napisał(a):
prawdę powiedziawszy zawsze
uważałem JKM za poważnego polityka, w przeciwieństwie do niektórych
krzykaczy/oszołomów (niepotrzebne skreślić), ale patrząc na to co
napisaliście, to muszę chyba zmienić o nim zdanie (czyli wrzucić go
do którejś z wcześniej wymienionych grup polityków)
.


Pamiętam, że ja też swego czasu byłem pod wrażeniem Korwina - jakieś 15 lat temu, jak przyszedł na pogadankę do naszej szkoły. Tylko, że ja od tego czasu trochę poszerzyłem swoją wiedzę o świecie, a JKM ewidentnie zatrzymał się w rozwoju na poziomie zbuntowanego bystrego nastolatka.

Jak już wspomniał Raffi, doskonale to było widać przy okazji jego programu wyborczego dla Warszawy. Ja rozumiem, że można raz palnąć bzdurę o rozwiązywaniu problemu korków przez asfaltowanie torów, ale że przez 15 lat ani sam Korwin, ani nikt z jego akolitów nie zadał sobie trudu sprawdzenia ile faktycznie osób przejeżdża przez most Poniatowskiego tramwajami? Albo ile dojeżdża do centrum Wawy koleją średnicową? I jak się to ma do liczby osób, które mogłyby przejechać dodatkowymi pasami w samochodach?

Wyszło też przy okazji, że taki z niego kapitalista i wolnorynkowiec jak ze mnie wiolonczelista. Ot, takie popłuczyny po Gierku, tylko że ładnie opakowane, z kokardką.

Jeśli o Rospudę i podlinkowaną notkę chodzi, to fascynująca jest dokonana przez JKM selekcja źródeł informacji. Furda przyrodnicy od lat zajmujący się badaniem torfowisk, furda Rada Naukowa Wydziału Biologii, furda wszystkie te profesory wykształciuchy, furda eksperci unijni. Ważne, że niejaki pan Batura w jakże prestiżowym czasopiśmie Angora napisał, iż nad Rospudą nie ma cennych gatunków. To w zupełności wystarczy Korwinowi, by formułować kategoryczne osądy. Następnym razem proponuję kwerendę pod budką z piwem...

PS. Przepraszam, że fakt, iż pan Wojtek napisał przewodnik po szlakach Suwalszczyzny nie robi na mnie należytego wrażenia. Być może dlatego, że dwóch z adminów niniejszego forum również swego czasu popełniło przewodnik po tych rejonach i bynajmniej nie czują się z tego powodu ekspertami przyrodnikami.

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2007 14:15 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Wt lip 31, 2007 14:03
Posty: 1
Lokalizacja: Białystok
tym bardziej ze najpierw Korwin pisał o idiotyzmie wariantu GDDKIA przez Rospude, chwalac pomysl ekologow ominiecia doliny wzdluz istniejacych dróg:) lecz gdy wystartował w wyborach na Podlasiu zmienił zdanie.

sam sobie przeczy - zwolennik kary smierci, (gdzie niewinni moga byc skazani przez sad) a wiec nie liberal bo ma zaufanie do skorumpowanych i niewydolnych sadów i administracji

Przeciwnik demokracji,zwolennik dyktatur i monarchii,populista bez popularnosci,ignorant w kazdej dziedzine, chwali Białoruski rezim Lukaszenki...

_________________
www.zieloni.w.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL