Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 21, 2008 2:35 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 21:10
Posty: 999
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
W redakcji "Gazety" po raz pierwszy wręczyliśmy w piątek doroczną nagrodę. Pomalowany przez Edwarda Dwurnika "Stołek" odebrał Przemek Pasek, szef fundacji Ja Wisła
O przyznaniu mu "Stołka" zdecydowali dziennikarze "Gazety Stołecznej". - Dziękujemy, że przywrócił pan Wisłę Warszawie - powiedział podczas wręczania nagrody nasz redaktor naczelny Seweryn Blumsztajn.

Przemek Pasek przyciągnął warszawiaków nad rzekę. Jego fundacja Ja Wisła organizuje tu rozmaite imprezy: rajdy rowerowe, spływy kajakowe, przejażdżki łodzią "Stwora", koncerty na barce "Herbatnik", projekcje filmów dokumentalnych pod mostem Łazienkowskim. Angażuje się w sprzątanie nadwiślańskich brzegów i znakuje znajdujące się w tym rejonie rezerwaty przyrody.

- Nie byłoby to możliwe bez wsparcia prasy. Pierwszy napisał o nas Tomek Kwaśniewski z "Gazety", gdy zamierzaliśmy wydobyć zatopioną w porcie Czerniakowskim barkę "Herbatnik" - przypomniał Przemek Pasek.

Antynagrodę - "Nogę od Stołka" - postanowiliśmy przyznać Pawłowi Łataczowi, szefowi PP Porty Lotnicze, za bałagan na Okęciu. Chcieliśmy mu ją wręczyć, ale laureat odmówił jej przyjęcia. Może państwo mają pomysł, jak mu dostarczyć "Nogę"? Czekamy na propozycje.

Obrazek
Przemek Pasek, szef fundacji Ja Wisła z nagrodą od Gazety Stołecznej - stołkiem pomalowanym przez Edwarda Dwurnika

Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL