Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 04, 2007 15:24 
Widzę że wszyscy się tu podniecają pieskami torebkami i innymi pierdółkami, a tym czasem Olsztyniacy zastanawiają sie czy swoje śmieci na Mazowsze wozić koleją czy tirami, czym będzie taniej i sprawniej!!!!

http://forum.wm.pl/viewtopic.php?t=15726


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 05, 2007 18:12 
widzę że temat ma "wzięcie" dodam więc, że chodzi o dostarczenie na teren Mazowsza "jedynie" 75 000 ton odpadów w skali roku - Co WY NA TO?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 05, 2007 22:28 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 21:10
Posty: 999
Lokalizacja: Warszawa
A to ciekawe :shock: :!: Do tej pory chodziły słuchy o transferach w odwrotnym kierunku. Drogi Czajniku, słyszysz to i nie grzmisz :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 06, 2007 6:02 
transfer w przeciwnym kierunku odbywał się w majestacie prawa, a teraz jest to zabronione!!! art 9 ustawy o odpadach


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 11, 2007 9:27 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:29
Posty: 159
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo
A są jakieś oficjalne informacje na ten temat?
Bo pod linkiem ktory poleciłeś była tylko luźna rozmowa na forum dyskusyjnym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 20, 2007 17:02 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N maja 20, 2007 15:54
Posty: 10
Lokalizacja: z Wwy jak najbardziej :)
Witam Wszystkich po raz PIERWSZY :)

Sprawa opisana przez "tomekata" jest faktycznie coraz głośniejsza i roztacza się coraz szerzej...
Olsztyn JUŻ się dławi swoimi śmieciami, Giżycko zaczyna się krztusić a pozostałe miasta Mazur idą w ślad za nimi...

"Melanio" już służę... :)

http://www.zgok.olsztyn.pl/files/odpady_zaw_umowa.pdf

I ta umowa była podpisana z pełną świadomością że tak jak napisał "tomekat" od 13 października 2005r. PRZEWÓZ ODPADÓW POZA GRANICE WOJEWÓDZTWA JEST ZABRONIONY a Mława jest na Mazowszu jak najbardziej a nie na Warmii i Mazurach... (chyba że przysnąłem i coś mi uciekło :wink: )

Poza tym Umowa została podpisana z Firmą która nie ma czym, nie ma dokąd wywozić i nie ma gdzie tych odpadów przeładowywać ... ale za to należy do p. Ryńskiego który był Marszałkiem Województwa

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Smieciowy ... acja,23973

W Giżycku za wszelką cenę poszukuje się "kozła"....

http://gizycko.wm.pl/Gizycczanie-od-lip ... ieci,24240

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że te odpady będą składowane ok 100-200 METRÓW od jeziora (Poszukajcie na "zumi" lub na mapie Świdry koło Giżycka)... Odcieki z takiego składowiska załatwią sprawę życia w jeziorze napewno :evil: ...

JAK WIDAĆ JEST TO PALĄCY PROBLEM NA MAZURACH WIĘC ZAPEWNE BĘDĄ TEN FAJANS ZA WSZELKĄ CENĘ PRZEMYCAĆ DO MŁAWY... :roll:

tam (na portalu WM) niestety te posty co jakiś czas są wymazywane więc "spieszcie się czytać , tak szybko odchodzą"... :wink:

PS Do admina ... nie wiem jak napisać PW do "tomekat"... ??? dlaczego nie ma u niego tych "guziczko-klawiszy" ???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2007 9:30 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Turyści z Mazowieckiego jeżdżą i śmiecą, więc może sprawiedliwości stanie się zadość - ale fakt, że to nie turyści ucierpią, ale przyroda. Być może sprawa nadaje się zatem do prokuratury, abo chociaż do WIOŚ.

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2007 14:09 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N maja 20, 2007 15:54
Posty: 10
Lokalizacja: z Wwy jak najbardziej :)
:D Myślę że to nie ten tok myślenia...
Ludzie z Mazur też przejeżdżają przez różne regiony...
... W czasie ostatniego długiego "łyk-endu" trafiłem w lesie w okolicach Rynu, na resztki wersalki i segmentu marki "regał" z okresu późnego Gierka (być może Warszawiacy to tam przywieźli ?) :wink: ... a nad jez. Ołów MIEJSCOWY KWIAT MŁODZIEŻY radośnie osuszał butelki i puszki a następnie utylizował je w w/w wymienionym jeziorze...

Ale faktycznie, np w Giżycku, co by się złego nie działo to ZAWSZE są winni WARSZAWIACY :D nieważne że z Sochaczewa, Elbląga czy Wrocławia... :wink: tam już tak jest poprostu... ale to na inny temat ... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2007 17:25 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 13:11
Posty: 1024
Lokalizacja: Warszawa
dziul napisał(a):
PS Do admina ... nie wiem jak napisać PW do "tomekat"... ??? dlaczego nie ma u niego tych "guziczko-klawiszy" ???


Jak ktoś pisze jako Gość i nie ma profilu, nie ma mozliwości wysłać Mu PW.

_________________
Pozdrawiam rowerowo - Rafał 'Raffi' Muszczynko
__________________________________________________
Jeździć możesz powoli, ale myśleć musisz szybko ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2007 17:26 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 13:11
Posty: 1024
Lokalizacja: Warszawa
dziul napisał(a):
Ale faktycznie, np w Giżycku, co by się złego nie działo to ZAWSZE są winni WARSZAWIACY :D nieważne że z Sochaczewa, Elbląga czy Wrocławia... :wink: tam już tak jest poprostu... ale to na inny temat ... :?


Niestety, smutna prawda jest taka, że czyms sobie jednak na taką opinię zasłuzyliśmy. Dlatego ja jeżdżąc rowerem po Polsce, przedstawiam się jako "z Białołęki pod Warszawą"... i od razu jest swojsko ;-)

_________________
Pozdrawiam rowerowo - Rafał 'Raffi' Muszczynko
__________________________________________________
Jeździć możesz powoli, ale myśleć musisz szybko ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL