zm.org.pl
http://forum.zm.org.pl/

Wieloletni program utrzymania infrastruktury kolejowej
http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?f=2&t=3970
Strona 1 z 1

Autor:  axxenfall [ Śr wrz 27, 2017 17:54 ]
Tytuł:  Wieloletni program utrzymania infrastruktury kolejowej

http://mib.bip.gov.pl/ogloszenia-mib/og ... znych.html

Cytuj:
Minister Infrastruktury i Budownictwa kieruje do konsultacji społecznych projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn.: Pomoc w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów do 2023 roku.

Konsultacje mają charakter otwarty. W związku z tym, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przekazywania opinii, stanowisk, uwag i sugestii do projektu uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn.: Pomoc w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów do 2023 roku.

Formularz do zgłaszania uwag oraz projekt dokumentu zamieszczony jest poniżej.

Dokument został również wyłożony w siedzibie Ministerstwa przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie, pok. 1104, 11 piętro, bud. B w godzinach od 9.00 – 15.00.

Uwagi prosimy przesyłać na formularzu elektronicznym w formacie .doc na adres: program.wieloletni@mib.gov.pl, bez konieczności opatrywania formularza bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym, lub pisemnie przesyłając wypełniony elektronicznie formularz na adres:

Departament Kolejnictwa
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

W tytule wiadomości elektronicznej przekazującej formularz uwag prosimy wpisać „Konsultacje uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn.: Pomoc w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów do 2023 roku”.

Uwagi zgłoszone w ramach konsultacji w sposób inny niż to zostało przestawione powyżej zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania.

Termin na wyrażanie opinii o projekcie upływa 2 listopada 2017 r.


Bezpośredni link do programu: http://mib.bip.gov.pl/fobjects/download ... 7-pdf.html

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/