Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lis 23, 2013 4:08 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 21:10
Posty: 999
Lokalizacja: Warszawa
http://www.infochoty.waw.pl/artykul6848_debata---czy-masz-ochote-na-tramwaj
Cytuj:
DEBATA - CZY MASZ OCHOTĘ NA TRAMWAJ?

4 grudnia (środa) o godz.18:00 w klubokawiarni „Mam Ochotę” (ul. Grójecka 75) odbędzie się debata z udziałem wiceprezydentem m.st. Warszawy – Panem Michałem Olszewskim i przedstawicielami samorządu na temat planów rozwoju transportu szynowego na Ochocie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jakie inwestycje są planowane w naszej dzielnicy. Zamierzamy wspólnie z przedstawicielami lokalnego samorządu porozmawiać, m.in. o możliwościach usprawnienia komunikacji z Dworcem Zachodnim, budowy linii tramwajowej Wilanów-Bemowo i priorytetach na najbliższe lata.

Na nasze pytania odpowiadać będą także:
•Dorota Malinowska - Grupińska – Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy
•Jarosław Szostakowski - Radny m.st. Warszawy
•Karol Wiszniewski – przewodniczący komisji Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Dzielnicy Ochota
•Grzegorz Wysocki – redaktor naczelny „Informatora Ochoty i Włoch”
•Przedstawiciele Stowarzyszenia „Ochocianie”

To szansa na wyrażenie swojej opinii!
Zapraszamy!
Debata organizowana jest przez społeczną koalicję „Ochota na tramwaj!”, działającą na rzecz budowy linii tramwajowej, łączącej Dworzec Zachodni z Pętlą Banacha i pod patronatem Informatora Ochoty i Włoch.

Więcej informacji: www.ochotanatramwaj,blogspot.com, FB: Ochota na tramwaj

@: glosnatramwaj@gmail.com, tel: 606743302

źródło: Informator Ochoty i Włoch


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL