Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 19:38 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lip 29, 2007 20:07
Posty: 30
Lokalizacja: Bielany
axxenfall napisał(a):
(...)
Ad. 1, 4, 5, 6. http://www.zm.org.pl/?a=wydepcz_sciezke ... ia_wniosku
oraz ogólniej
http://www.zm.org.pl/?t=dekada_zenada
Z okazji Dekady wszystkie pisma były adresowane do Prezydenta miasta. Można nadal tak robić, w końcu dowędruje to do właściwego organu (no dobrze, przynajmniej powinno), ale potrwa to nieco dłużej.

W dekadę to juz swój wkład miałem.... Myślałem, że może jest jakiś inny jeszcze wzorzec.
A co do adresowania do Prezydenta - no właśnie, nie wiem, czy jest to nadal obowiązujący adresat. Ja bardziej myślałem o takich strzałach "wprost", bezpośrednio do urzędu, a w nim osoby odpowiedzialnej. Bo pisanie z nadzieją, że ktoś komuś przekaże to proszenie się o wydłużanie terminu ze wskazaniem na zgubienie. :(

Cytuj:
W większości przypadków ścieżki rowerowe podpadają pod kompetencje ZDM (można się upewnić na: http://www.zdm.waw.pl/informacje/ulice-zdm.html), który urzęduje na Chmielnej 120, mniej więcej na wysokości placu Starynkiewicza.

Rozumiem, że to, że jakaś ulica tam istnieje mówi o tym, że należy pisać do ZDM?

Cytuj:

Dzięki Maćku, właśnie tego szukałem
--
pozdrawiam, zgibek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 19:44 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lip 29, 2007 20:07
Posty: 30
Lokalizacja: Bielany
pduncz napisał(a):
(...)
no to co? może upatrzymy dwa-trzy takie ulubione krawężniki, i w ramach kontrolowanego eksperymentu na forum podzielimy się na ekipy lobbujące, a następnie zmierzymy czas i efekty?


Spoko :)
To, co chcę zrobić, to opracować sobie jakiś szablon i spróbować jakoś uporządkować i zautomatyzować (w miarę możliwości) takie pisanie. Bo znając swój bałagan, to zanim przyjdzie mi odpowiedź po tych 30 (?) dniach, to będę miał to już gdzieś daleko, daleko...

Jeśli chodzi o obszar, to zacznę szukać najpierw koło siebie, na Bielanach. Oprócz tego - o ile będę miał ze sobą aparat - to miejsca na trasie przelotowej, którą będę przemierzał.

Acha - co do zdjęć - no właśnie... Zamierzam dokumentować te pisma zdjęciami + miarką (muszę jakąś wypracować, żeby sama stała - bo ja przecież robię zdjęcie, była widoczna, i miała zakres do 10-20 cm... w sam raz na krawężniki :)
--
pozdrawiam, zgibek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 20:05 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
zgibek napisał(a):
A co do adresowania do Prezydenta - no właśnie, nie wiem, czy jest to nadal obowiązujący adresat. Ja bardziej myślałem o takich strzałach "wprost", bezpośrednio do urzędu, a w nim osoby odpowiedzialnej. Bo pisanie z nadzieją, że ktoś komuś przekaże to proszenie się o wydłużanie terminu ze wskazaniem na zgubienie. :(


Na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony termin się wydłuża - z drugiej jednak trudniej takie pismo zgubić czy zamieść pod dywan (bo trafia do ewidencji co najmniej dwóch urzędów).

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 21:51 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lip 29, 2007 20:07
Posty: 30
Lokalizacja: Bielany
olek napisał(a):
zgibek napisał(a):
A co do adresowania do Prezydenta - no właśnie, nie wiem, czy jest to nadal obowiązujący adresat. Ja bardziej myślałem o takich strzałach "wprost", bezpośrednio do urzędu, a w nim osoby odpowiedzialnej. Bo pisanie z nadzieją, że ktoś komuś przekaże to proszenie się o wydłużanie terminu ze wskazaniem na zgubienie. :(


Na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony termin się wydłuża - z drugiej jednak trudniej takie pismo zgubić czy zamieść pod dywan (bo trafia do ewidencji co najmniej dwóch urzędów).


To może tak: adresować do Prezydenta, ale robić od razu CC do właściwego organu?
--
pozdrawiam, zgibek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt wrz 25, 2007 8:50 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Pn lip 23, 2007 11:51
Posty: 5
Lokalizacja: Bielany
... można już zauważyć! Na Bielanach ZDM w kilku miejscach (m. in. przy ulicy Cegłowskiej) obniżył krawężniki już 7 września. Niestety nie wszystkie prace wykonano specjalnie starannie, niektóre krawężniki obniżono tylko "trochę" i nadal wystają. Do Europy nadal daleko, ale przynajmniej idziemy w dobrym kierunku. Pozdrawiam wszystkich cyklistów dobrej woli i dziękuję za wsparcie!
e.[/list]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2007 14:01 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N sty 07, 2007 14:54
Posty: 127
zgibek napisał(a):
jack napisał(a):
(...)
Tiaaa, wiem. Też o tym myślałem. Nawet zastanawiałem się nad "tunelem" odwadniającym, albo taką konstrukcją, która posiadałaby pustkę w środku, coś jak pustak. Ale... to już zadanie dla jakiegoś inżyniera budowlanego.


Wystarczy umiescic jakas rurke w tym betonie, albo lepiej katownik, ceownik itp - obudowa do gory, wtedy tworzy sie rzeczywiscie cos w rodzaju mostka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 17:03 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): Śr paź 13, 2010 7:52
Posty: 19
Przydałoby się zamiast młotków użyć diaxów. Wyszłoby bardziej elegancko i precyzyjnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 22:49 
Offline
Dzicz Kudłata

Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 17:31
Posty: 307
Lokalizacja: Warszawa
Rany jaki stary i odnaleziony z archiwum wątek.

Nie było młotków, diaxów - użyłem własnych rąk, sekatora i łopatki. Oto Efekty:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=65296289&posted=1#post65296289

_________________
Pozdrawiam wildzi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 19:00 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): Śr paź 13, 2010 7:52
Posty: 19
Rzecz drobna a cieszyObrazek
Temat rzeka. Już o wielu udogodnieniach dla rowerzystów była mowa na tym forum, jednak zawsze jakoś przy okazji. Może w tym wątku pozbieramy wszystkie udogodnienia razem? :o


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 19:08 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 19, 2010 14:05
Posty: 694
Lokalizacja: Warszawa, daleko za Wawrem
lol
Jak to niewiele potrzeba...

A gdy opadły mi emocje zacząłem wymyślać kolejne wymówki, dla których taka mini-rampa nie miałaby racji bytu w Warszawie. :(

_________________
Ważne jest dokąd zmierzamy, a nie jak szybko.

"... we humans tend to screw up everything that's good enough as it is...or everything that we're attracted to, we love to go and defile it." - Chris Cornell


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL