Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn mar 31, 2014 15:08 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
Dziś jadąc rano do pracy w miejscu mojego ulubionego znaku zobaczyłem takie cudo:
Obrazek

W drugą stronę natomiast napis głosi (za wpisem na facebooku):
"Witamy na Polu Mokotowskim! Zapraszamy do wspólnego korzystania z uroków przyrody. Zachęcamy do organizowania wesołych pikników, biesiad i grilowania na trawnikach oraz skwerach. Namawiamy do uprawiania sportu, jazdy na rowerach, rolkach, deskorolkach i gier zespołowych. Życzymy miłego pobytu! Zarząd Terenów Publicznych."

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn mar 31, 2014 17:50 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 21:55
Posty: 2010
Lokalizacja: Śródmieście, trzecie piętro
Hermes napisał(a):
Dziś jadąc rano do pracy w miejscu mojego ulubionego znaku zobaczyłem takie cudo: (...)
W drugą stronę natomiast napis głosi (za wpisem na facebooku):
"Witamy na Polu Mokotowskim! Zapraszamy do wspólnego korzystania z uroków przyrody. Zachęcamy do organizowania wesołych pikników, biesiad i grilowania na trawnikach oraz skwerach. Namawiamy do uprawiania sportu, jazdy na rowerach, rolkach, deskorolkach i gier zespołowych. Życzymy miłego pobytu! Zarząd Terenów Publicznych."

Wraz ze zmianą czasu wyprzedzili kalendarz? 1 kwietnia dopiero jutro... :lol:

_________________
We made it idiotproof. They grow better idiots.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 9:40 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N kwi 03, 2011 21:10
Posty: 199
O tym, żeby w niektórych miejscach można było legalnie pić pod chmurką słychać od wielu lat, ale uznawałem, że jest to o wiele zbyt zdroworozsądkowe, żeby przeszło. Wietrzę podstęp.


edit: nie ma takiego rozporządzenia jak 34/2012, pierwsze z 2012 ma numer 1913, wiec 34te z tego roku powinno mieć numer 1947/2012:

http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/93E8F3 ... meless.htm

chyba nie na temat (ale nie mam offica na tym kompie)


Ale żart udany :)


Ostatnio edytowano Wt kwi 01, 2014 10:15 przez em c, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:03 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
Nie ja, tylko autor tych naklejek na tablice. Oczywiście już ZOM zareagował z całą stanowczością i wróciliśmy do polskiej szarej zakazanej rzeczywistości.

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 20:30 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15728735,_W_koncu_brak_zakazow____to_tak_piekne__ze_az_nieprawdopodobne__.html


"W końcu brak zakazów", "to tak piękne, że aż nieprawdopodobne". To zdjęcie uradowało setki osób"

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 22:29 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 17, 2008 21:55
Posty: 2010
Lokalizacja: Śródmieście, trzecie piętro
Hermes napisał(a):
"W końcu brak zakazów", "to tak piękne, że aż nieprawdopodobne". To zdjęcie uradowało setki osób"

He, he. Przeczytałem "uratowało" i pomyślałem, że wielu klientów przychwyconych na zwalczaniu ustawy o wychowaniu w trzeźwości wyłgało się przy jego pomocy... :mrgreen:

_________________
We made it idiotproof. They grow better idiots.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So kwi 05, 2014 15:13 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
W końcu dotarło do mediów:

"Na chodniku za pomnikiem Jazdy Polskiej nie mieszczą się rowery i piesi. Rowerzysta poprosił urzędników o wybudowanie 50 metrów ścieżki rowerowej obok chodnika. Urzędnicy ustawili zakaz wjazdu dla rowerów."

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15745694,Poprosil_o_sciezke__wiec_postawili_zakaz_wjazdu___To.html

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 10, 2014 8:38 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
Znaki zakazu jazdy zniknęły przy rondzie jazdy polskiej. Mam nadzieje że tym razem to nie żadni nieznani sprawcy tylko ZOM je zdjął.

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 10, 2014 17:50 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): So sty 06, 2007 13:58
Posty: 447
Lokalizacja: grochów
ZOM "przemyślał" sprawę
Pełńomocnik na fejsbuniu napisał(a):
Uff... Zakaz na Polu Mokotowskim zdjęty. A w najbliższych miesiącach alejka na zdjęciu zostanie poszerzona do min. 3 m. I za takie rozwiązanie sprawy dziękuję ZOM.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 09, 2015 18:00 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 19:48
Posty: 2820
Lokalizacja: Ochota / Ursynów
http://urzadochota.waw.pl/page/index.php?id=1273&str=7

Cytuj:
Konsultacje społeczne na Polu Mokotowskim – społecznie uzgodniony plan (9 czerwca 2015)
Niedziela, 14 czerwca będzie "Dniem Otwartym" na Polu Mokotowskim. W ten sposób rozpoczęte zostaną konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania całości tego warszawskiego parku. Opinie mieszkańców zbierane będą w trzech etapach.

Plan konsultacji społecznych dotyczących Pola Mokotowskiego powstał w wyniku uzgodnień pomiędzy przedstawicielami m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych - w tym z dwoma komisjami dialogu społecznego, a także wnioskodawcami konsultacji.

Konsultacje społeczne będą składały się z trzech elementów:

Pierwszy, wstępny to diagnoza funkcjonowania Pola Mokotowskiego, która pozwoli zrozumieć, co dzieje się w poszczególnych częściach parku i jak jest oceniany przez jego użytkowników. Są to głównie obserwacje prowadzone na terenie parku. Wykonywane są one przez psychologów środowiskowych. Ten etap już się rozpoczął.

Drugim etapem jest rozmowa na temat Pola Mokotowskiego i funkcji, jakie powinny być realizowane na jego terenie. Chcemy zebrać od mieszkańców pomysły na to, jak zagospodarowane ma być Pole, a w szczególności, jakie funkcje mają być na nim realizowane lub obecne. Warszawiacy będą mogli wypowiedzieć się m.in. na temat swoich potrzeb oraz pomysłów na zagospodarowanie poszczególnych części parku.

Pierwszym punktem rozpoczynającym te konsultacje będzie "Dzień Otwarty" w niedzielę 14 czerwca. Start o godzinie 15.00, przed głównym wejściem do Biblioteki Narodowej, od strony parku (al. Niepodległości 213). Odbędą się wówczas dwa 1,5-godzinne spotkania panelowe. Pierwszy panel - od godz. 15.00 do 16.30 - będzie poświęcony roli miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w kształtowaniu przestrzeni publicznych. Drugi panel - od godz. 17.00 do 18.30 - będzie dotyczył współczesnych trendów w projektowaniu przestrzeni publicznych terenów parkowych, z uwzględnieniem uwarunkowań środowiskowych. Czterech ekspertów w swoich dziedzinach będzie dyskutowało między sobą, a mieszkańcy będą mogli zadawać im pytania.

Już teraz zapraszamy mieszkańców do rozmowy na temat funkcji Pola Mokotowskiego. Zaplanowane zostały również trzy warsztaty kreatywne - pierwszy z nich w sobotę, 20 czerwca. W parku działać będzie również terenowy punkt konsultacyjny. Będzie go można spotkać na w różnych częściach Pola Mokotowskiego w niedzielę, 21 czerwca.

Warszawiacy będą mieli również możliwość zgłoszenia swoich uwag za pomocą Internetu. Więcej szczegółów już wkrótce na stronie www.konsultacje.um.warszawa.pl

Ostatni etap konsultacji odbędzie się w okresie wrzesień - październik 2015 r. i będą to warsztaty projektowe. Ich celem będzie szczegółowe rozmieszczenie funkcji (z I etapu konsultacji) i przełożenie ich na poszczególne projekty.

Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów konsultacji będą aktualizowane na bieżąco na stronie www.konsultacje.um.warszawa.pl

_________________
Pozostanie po nas..............|................Włóczykije eu
ta smutna legenda,.-....__...|.......Przejrzyj, polub, podsubskrybuj RSS.
że wciąż nas uczono...........|_________________________________
uczyć się na błędach...........(Włodzimierz Ścisłowski)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL