Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 14, 2012 23:51 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N kwi 03, 2011 21:10
Posty: 199
Albo sytuacja taka: zatrzymuje sie na zielonym, wiec kierowca (ktory oczywisce tez stal, bo wszyscy kierowcy zawsze zatrzymuja sie przed zielona strzalka, wszyscy o tym wiemy, jasne) przejezdza, kierowca za nim tez, i nastepny, i tak dalej, az do zmiany 'mojego' swiatla na czerwone.


Musze wspinac sie na wyzyny mozliwego dla mnie opanowania, czyli niezbt wysoko, zeby nie uderzyc w przeklenstwa albo zlosliwa szydere.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 7:14 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lip 30, 2010 22:42
Posty: 360
Lokalizacja: Ochota
Może trzeba zapytać panią Bublewicz co jej rowerzyści zrobili, że żywi taką do nich nienawiść i chce ich tak ukarać?
Biuro poselskie
ul.Mickiewicza 27, 10-548 Olsztyn
tel/fax: 089 527 77 00
Znaleziony adres: beata.bublewicz@sejm.pl

_________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." - A. Sapkowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 8:28 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 19:48
Posty: 2821
Lokalizacja: Ochota / Ursynów
Dzięki za adres. Ja już zapytałem. Ciekawe, czy odpowie :P

Pozdrawiam,
Maciek

_________________
Pozostanie po nas..............|................Włóczykije eu
ta smutna legenda,.-....__...|.......Przejrzyj, polub, podsubskrybuj RSS.
że wciąż nas uczono...........|_________________________________
uczyć się na błędach...........(Włodzimierz Ścisłowski)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 10:25 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz lut 01, 2007 20:03
Posty: 371
Lokalizacja: Służew
Hermes napisał(a):
Może trzeba zapytać panią Bublewicz co jej rowerzyści zrobili, że żywi taką do nich nienawiść i chce ich tak ukarać?



Może to wyjaśni:
"Przez osiem lat zarządzała autoryzowanym przedstawicielstwem Opel Polska Sp. z o.o. w Olsztynie, później zajmowała się doradztwem biznesowym."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Beata_Bublewicz

_________________
Walcz o połaczenie rowerowe Ursynowa i Służewca:
http://www.facebook.com/RoweremNaSluzewiec
pisz wnioski do Burmistrza: burmistrz@mokotow.waw.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 10:38 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 6:25
Posty: 128
Lokalizacja: Ursynów
Przesłuchajcie dokładnie tę rozmowę z radia. Wnioskuję z niej że proponuje ona aby:
- samochody zawsze zatrzymywały się przed przejściem dla pieszych,
- rowerzyści jadący chodnikiem również zatrzymywali się przed przejściem dla pieszych po czym wolno by im było po tym przejściu przejechać i na dodatek mieliby na tym przejściu pierwszeństwo.

Jeżeli to prawda to skończcie z tą nagonką na nią bo ona chce dać rowerzystom WIĘKSZE przywileje niż mają do tej pory!

cyt (B. Bublewicz): ... i ten przepis ma na celu chronić zdrowie i życie ludzi, dać pierwszeństwo pieszym i rowerzystom, którzy się zbliżają do przejścia dla pieszych, którzy będą mieli pierwszeństwo, ale sami też muszą zachować ostrożność, najlepiej zatrzymać się na sekundę przed tym zanim wejdę na przejście dla pieszych, bo ta sekunda może uratować mi życie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 11:11 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:34
Posty: 272
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
pszyszek napisał(a):
Jeżeli to prawda to skończcie z tą nagonką na nią bo ona chce dać rowerzystom WIĘKSZE przywileje niż mają do tej pory!


Nie chodzi o nagonkę. Z tego, co pisał Marcin Hyła na Facebooku - intencja posłanki kompletnie rozmija się z proponowaną zmianą przepisów. Prawdopodobnie na minę wpuścił ją wyrób ekspertopodobny, były milicjant Adam Jasiński.

To znaczy - rzeczywiście posłanka chciałaby dopuścić ostrożny przejazd rowerzystów przez przejścia dla pieszych. Ale wbrew własnym intencjom proponuje zmianę, która zmusi nas do zatrzymywania się przed przejazdami rowerowymi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 11:47 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 17:39
Posty: 39
Lokalizacja: Zalesie Dolne
Uch! Strasznie się zbulwersowałem artykułem w wyborczej. Tak bardzo, że w mailu nakrzyczałem na panią poseł, a zaraz po tym musiałem ją przepraszać. Tak się dzieje, kiedy emocje dominują nad rozwagą. Jednak w tym przypadku widać jak na dłoni, jaki jest poziom wiedzy naszych parlamentarzystów o sprawach, które reprezentują.

_________________
Nie dla energetyki węglowej w Polsce!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 12:07 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 15:10
Posty: 16
Jak to wejdzie to pozostanie rowerzystom ignorować wszelkie DDR i jeździć wyłącznie jezdnią,
jak za czasów PRL gdy nie istniało coś takiego jak DDR.
Na jezdni wszystkie pojazdy mają jednakowe prawa wobec sygnalizacji świetlnej.
Nikt nie nakaże rowerzyście się zatrzymać, podczas gdy skuter pojedzie.


Ostatnio edytowano Cz lis 15, 2012 12:08 przez robertcb, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 12:07 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N kwi 03, 2011 21:10
Posty: 199
Jest dostępny gdzies caly teskt proponowanej zmiany? Bo po lekturze powyzszych wypowiedzi i watku na forum masy krytycznej coraz bardziej wyglada mi na to, ze w ktoryms miejscu ktos kompletnie pomieszal pojecia przejazdu dla rowerow i przejscia dla pieszych, problem w tym, ze ciezko stwierdzic, czy blad lezy w blednej intepretacji tekstu zmiany, czy w samym tekscie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 12:11 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:34
Posty: 272
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
Voila:
http://polskanarowery.sport.pl/blogi/ro ... oj_/1?bo=1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL