Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 10, 2007 7:41 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5 ... 4/382.html

Wiosna to czas aktywnego wypoczynku – z myślą o miłośnikach turystyki rowerowej Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” umożliwia nieodpłatny przewóz roweru.

Podróżny z ważnym biletem na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich może przewieźć nieodpłatnie jeden rower.

Rower nie może utrudniać przejazdu innym podróżnym, nie może ich zranić bądź uszkodzić mienia. Podróżny przewozi rower pod własnym nadzorem.

Oferta obowiązuje w okresie 28 kwietnia - 30 września 2007 r.

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 10, 2007 11:17 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:29
Posty: 159
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo
Dobra wiadomość.
Szkoda, że oferta jest sezonowa ale może jak się sprawdzi, to zrobią całoroczną?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 10, 2007 19:16 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
Melania napisał(a):
Dobra wiadomość.
Szkoda, że oferta jest sezonowa ale może jak się sprawdzi, to zrobią całoroczną?


Mnie to zawsze dziwiło. Dlaczego wtedy gdy jest największe zainteresowanie robią bezpłatnie. Nie żebym marudził, ale patrząc ekonomicznie to ta nieporównywalnie mniejsza ilość poza sezonem nie powinna już płacić w ogule. Może cena ma zniechecić w okresie kiedy "jak wiadomo rower jest brudny"

Pozdrawiam
Łukasz

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 11, 2007 8:47 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 13:11
Posty: 1024
Lokalizacja: Warszawa
velogustlik napisał(a):
Mnie to zawsze dziwiło. Dlaczego wtedy gdy jest największe zainteresowanie robią bezpłatnie. Nie żebym marudził, ale patrząc ekonomicznie to ta nieporównywalnie mniejsza ilość poza sezonem nie powinna już płacić w ogule. Może cena ma zniechecić w okresie kiedy "jak wiadomo rower jest brudny"


Bo wtedy gdy jest największe zainteresowanie, najwięcej osób wioząc bezpłatnie rower, kupi w pełni płatny bilet na siebie, co jest w pełni ekonomicznie uzasadnione ;-)

A co do zimy, to faktycznie nieco dziwne, że to nie trwa cały rok, może faktycznie chodzi o brud, a może tylko o to, że wtedy różnica w zyskach na plus z biletów na osoby byłaby nie zauważalna.

_________________
Pozdrawiam rowerowo - Rafał 'Raffi' Muszczynko
__________________________________________________
Jeździć możesz powoli, ale myśleć musisz szybko ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 15:24 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
velogustlik napisał(a):
Mnie to zawsze dziwiło. Dlaczego wtedy gdy jest największe zainteresowanie robią bezpłatnie.


Może chodzi o to, że jakby cały rok było bezpłatnie, to nikt by nie zauważył, że jest jakaś promocja. A tak to co roku jest jakiś news, zwracają na siebie uwagę :-)

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 13, 2007 9:56 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:29
Posty: 159
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo
Chyba rzeczywiście o to chodzi. Trudno znaleźć inne sensowne wytłumaczenie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 13, 2007 16:14 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): Cz mar 15, 2007 9:30
Posty: 14
Lokalizacja: Żoliborz, Bielany
Super. Tak jak w zeszłym roku. Fakt, dziwi konieczność zapłaty zimą, ale najważniejsze, że teraz będzie za darmo. W połączeniu z rowerową darmochą w ZTM daje to możliwość taniutkiego wygodnego wyjazdu z Warszawy. Bo właśnie tego najbardziej nie lubię - wydostawania się z Warszawy. Wylotówki to najgorsze drogi!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 16, 2007 16:38 
Offline
Stały Bywalec

Dołączył(a): N sty 07, 2007 14:54
Posty: 127
No tak. Wyszly z tego rozwazania z cyklu czy szklanka jest w polowie pusta, czy w polowie pelna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 21, 2007 23:19 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): Cz mar 15, 2007 9:30
Posty: 14
Lokalizacja: Żoliborz, Bielany
Sprawa dotyczy rowerów w pociągach spółki PKP IC.

Wiele razy już przewoziłem nimi swój sprzęt. Płaciłem normalną dopłatę, ileś tam złotych i kwita. Na majówkę wybieram się właśnie ekspresem. W Warszawie kupowałem wczoraj bilet w jedną stronę i zapłaciłem normalnie. Ponieważ jednak miałem za moment osobowy do Radomia, nie zdążyłem już kupić powrotnego, zwłaszcza, że był on na nieco inna trasę (ale na ten sam pociąg). Postanowiłem to zrobić od razu po wyjściu z pociągu w Radomiu. Pani w kasie IC zaśpiewała mi cenę o ok. 10 zł wyższą niż w Warszawie. Przyjrzałem się biletom i oczom nie mogę uwierzyć - Cztery karteczki - bilet na mnie plus miejscówka i na rower plus miejscówka! Mówię, ze pani się pomyliła, a ta że nie, że teraz na rower, oprócz biletu (cena zryczałtowana 9 zł) też trzeba mieć miejscówkę (10 zł). Patrzę na tą miejscówkę, a tam normalnie pisze, wagon 11, miejsce bodajże 65, przy oknie. No to pytam dalej, czy to znaczy że rower będzie sobie siedział w fotelu, czy jak? A ona, że tych miejsc na rowery jest mało i jakby np. więcej osób chciało jechać, to by zabrakło miejsc na ich rower, dlatego musi być miejscówka. I jakby wszystkie miejscówki na rower były już wyprzedane, to ona w ogóle by mi nie sprzedała biletu na rower. No, zdębiałem... Ale nie dałem soie wcisnąć tej miejscówki, mimo iż pani mnie straszyła, że i tak będę musiał ja dokupić. Nie pomogły nawet argumenty, że w Warszawie nie sprzedali mi takiej miejscówki - pani odpowiedziała, ze dzwoniła się upewnić do Warszawy i ża to ona ma rację. Postanowiłem sprawdzić w necie - na stronach PKP IC nie ma o tym wzmianki, piszą tylko o tych 9 zł.

Uznałbym to za pomyłkę, ale ta pani była tak pewna swojej racji, ze sam juz nie wiem. Pytam Was zatem - jak to jest naprawdę???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 22, 2007 9:16 
Offline
Oberspammer

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 20:18
Posty: 2049
Lokalizacja: Z Warszawy
Nie wniosę nic nowego do tej rozmowy.

IC-kami to się laptopy wozi, a nie jakieś wózki dwukołowe kochany.

Swoja drogą ciekawy pomysł z miejscówką na rowery - tylko zeby to były miejscówki na wagon rowerowy, a nie na przedział. Ale 10 zł to po prostu żenada - chyba chcą pojść z torbami. Jeszcze nie próbowałem.

_________________
Byłem i jestem jawny, świadomy oraz chętny do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL