Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 18:18 
Offline
Początkujący

Dołączył(a): Wt kwi 20, 2010 21:04
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Hmm próbowałem pojechać tak, jak mówił Skaniusz (Notecką, później Grodziską?) wzdłuż torów. Bardzo szybko pojechał do mnie jakiś volkswagen z tyłu i panowie zapytali, czy mam przepustkę, żeby tutaj jeździć. Dobrze, że bardzo się nie czepiali - powiedziałem, że już właśnie wyjeżdżam. Oczywiście zakaz wjazdu osobom niepowołanym widnieje jak byk :)

Niemniej jednak jechałem już wzdłuż torów SKM na trasie PKP Włochy - Pruszków (od strony południowej, czyli ulicą Tynkarską itd.) i muszę powiedzieć, że jak na razie to najlepsza trasa rowerowa w okolicy, jaką widziałem. Sprawdzę jeszcze trasę wzdłuż torów WKD - ale jestem już i tak zadowolony :) wielkie dzięki dla wszystkich.

_________________
soccer betting


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr cze 02, 2010 0:30 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 21:10
Posty: 999
Lokalizacja: Warszawa
wiele lat temu (jeszcze w podstawówce - końcówka lat 80-tych) próbowałem jechać wzdłuż torów WKD między Salomeą i Opaczą po południowej stronie - po krótkim odcinku pogonił mnie jakiś sfiksowany gostek z motyką (adrenalina!).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt gru 10, 2013 9:19 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lut 11, 2007 10:02
Posty: 96
Lokalizacja: Warszawa
takie dziwadło trafiłem na Sasanki w kierunku S79


Załączniki:
1455988_10202379794197407_1943808892_n.jpg [85.63 KiB]
Pobrane 701 razy

_________________
Stojaki.waw.pl - dobre parkingi rowerowe w Warszawie
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt gru 10, 2013 10:11 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Wt cze 28, 2011 11:51
Posty: 76
Lokalizacja: Praga Północ
Maćkofff napisał(a):
takie dziwadło trafiłem na Sasanki w kierunku S79


Abstrahując od błędnego oznakowania i złej nawierzchni - czy to potem skręca w starą Wirażową i wchodzi na drogę rowerową przy S79 oraz na wiadukt na Cybernetyki?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt gru 10, 2013 10:18 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lut 11, 2007 10:02
Posty: 96
Lokalizacja: Warszawa
artur.tondera napisał(a):
Abstrahując od błędnego oznakowania i złej nawierzchni - czy to potem skręca w starą Wirażową i wchodzi na drogę rowerową przy S79 oraz na wiadukt na Cybernetyki?


Z planów jakie znalazłem na stronie Siskomu to ten chodnik kończy się tunelem pod zjazdem z S79 z północy > Marynarska (Galeria Mokotów). Osobiście tam nie byłem. Z autobusu również ciężko coś zobaczyć bo ekrany akustyczne...

BTW: DDR przy S79 kończy się na bocznicy kolejowej na Lotnisko ;) Dalej nic, potem rondo przy Cybernetyki i znowu nic.

_________________
Stojaki.waw.pl - dobre parkingi rowerowe w Warszawie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL