Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 15:45 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
Tak wiem najpierw wygooglać. Niestety nic o tej firmie googiel konkretnego nie znalazł. Chciałbym zobaczyć jakie błędy robili w poprzednich ścieżkach, bo to, że robili to jest prawie pewne. Co można sądzić o firmie, która nawet nie ma swojej strony internetowej.

Firma nazywa się Komprojekt i jest z Makowa Mazowieckiego. Podobno wcześniej projektowała ścieżki rowerowe w terenie miejskim. Takie było jedno z wymagań w przetargu...Może ktoś miał znią kontakt?

Dziękuje
Łukasz

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 16:02 
Offline
Admin

Dołączył(a): Pt gru 29, 2006 10:44
Posty: 2036
Lokalizacja: Bielany, Żoliborz, Praga Północ
Nic?

http://forum.zm.org.pl/viewtopic.php?t=17

+ parę innych relewantnych linków na dwóch pierwszych stronach z wynikami.

_________________
pozdrawiam, olek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 01, 2007 23:19 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N sty 28, 2007 22:13
Posty: 10
witam

jestem pracownikiem KomProjektu

pisze Pan ,ze chcialby zobaczyc jakie bledy robilismy w poprzednich sciezkach "bo to,ze robili to jest prawie pewne" -hmm a skad takie przekonanie i z gory uczynione zalozenie???

cytat-->co mozna sadzic o firmie ktora "nawet" nie ma strony internetowej?

no coz...pozostawie bez komentarza-czemu uwaza Pan ,ze fakt posiadania strony internetowej jest wyznacznikiem jakosci i "wielkosci" danej firmy?
prosze nas sprawdzic w ZDM,Urz.Dz.Wola,Urz.Dz.Bemowo,Legionowo(!),Ciechanow,GDDKiA Olsztyn,GDDKia Bialystok....moge dalej wymieniac ale po co...skoro nie mamy strony www to pewnie "firma krzak"? ;)

akurat ta branza rzadzi sie innymi prawami-chociazby to ,ze nie potrzebujemy sie reklamowac co wielu dziwi-a wynika to stad ,ze o pracy decyduja przetargi w ktorych to nikt z Komisji Przetargowej nie patrzy na to czy reklamujemy sie w TV ,radio oraz internecie (np.strona www)

dla zaspokojenia Pana/Panstwa ciekawosci mamy wykupiona domene (choc strona jeszcze nie jest wgrana)
....ale czy ma to jakies znaczenie odnosnie jakosci naszej pracy?

zatem prosze o odrobine dobrej woli wspolpracy i razem naprawde damy rade stworzyc cos co mam nadzieje spelni Panstwa (jako uzytkownikow tych sciezek) wymagania

pozdrawiam
LM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 03, 2007 11:08 
Offline
Zielony Oszołom

Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:46
Posty: 523
Lokalizacja: Kąty Węgierskie
[quote="luckym82"]witam

jestem pracownikiem KomProjektu

pisze Pan ,ze chcialby zobaczyc jakie bledy robilismy w poprzednich sciezkach "bo to,ze robili to jest prawie pewne" -hmm a skad takie przekonanie i z gory uczynione zalozenie???


Na wstępie chciałem przeprosić. Rzeczywiście nie był to szczyt kurtuazji z mojej strony. Przepraszam.

Moje przekonanie wynika trochę z tego co widzę. Infrastruktura rowerowa np. w Legionowie czy juz o Warszawie nie wspominając wygląda jak wygląda. Ktoś to wszystko projektował, zatwierdzał i odbierał. Rzeczywiście wrzuciłem wszystkich do jednego worka.


cytat-->co mozna sadzic o firmie ktora "nawet" nie ma strony internetowej?

no coz...pozostawie bez komentarza-czemu uwaza Pan ,ze fakt posiadania strony internetowej jest wyznacznikiem jakosci i "wielkosci" danej firmy?
prosze nas sprawdzic w ZDM,Urz.Dz.Wola,Urz.Dz.Bemowo,Legionowo(!),Ciechanow,GDDKiA Olsztyn,GDDKia Bialystok....moge dalej wymieniac ale po co...skoro nie mamy strony www to pewnie "firma krzak"? ;)

Może nie firma krzak, ale to jest jakiś wyznacznik solidności firmy. Znowu musze przeprosić;o)

akurat ta branza rzadzi sie innymi prawami-chociazby to ,ze nie potrzebujemy sie reklamowac co wielu dziwi-a wynika to stad ,ze o pracy decyduja przetargi w ktorych to nikt z Komisji Przetargowej nie patrzy na to czy reklamujemy sie w TV ,radio oraz internecie (np.strona www)

Z tym muszę się nie zgodzić. Co prawda reklama w telewizji nie jest potrzebna, ale gdy zostałem poproszony o zachęcienie firm do stawania w przetargu to nie byłem nic internecie znaleźć. Możliwę, że powinienem szukać w literaturze fachowej itp.

dla zaspokojenia Pana/Panstwa ciekawosci mamy wykupiona domene (choc strona jeszcze nie jest wgrana)
....ale czy ma to jakies znaczenie odnosnie jakosci naszej pracy?

zatem prosze o odrobine dobrej woli wspolpracy i razem naprawde damy rade stworzyc cos co mam nadzieje spelni Panstwa (jako uzytkownikow tych sciezek) wymagania

Też tak myślę. Mam nadzieję, że ten niefortnny post nie wpłynie na naszą współpracę i tak jak Pan mówi poprawimy komfort życia szaremu rowerzyście;o).

Pozdrawiam
Łukasz Olszewski

_________________
Nie taka zła jak ją malują
DobraStronaPolski.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL